Kas per paslauga yra automobilių remontas?

 1. Giedrius sako:

  Automobilių remontas – paslauga, kuri reikalauja ypatingo kruopštumo dirbant su transporto priemone. Kruopštumas, tikslumas bei atsidavimas darbui – viso to reikia norint produktyviai dirbti automobilių remonto srityje. Būtent apie šią darbo sritį ir šnekėsime.

  Vis labiau greitėjantis kiekvieno iš mūsų gyvenimo tempas bei nuolatinė rutina padarė automobilius neatsiejamus nuo mūsų kasdienybės. Kadangi tai mūsų kasdienybės dalis, tai akivaizdu, kad ji turi patikimai tarnauti, todėl reikia palaikyti automobilio techninę būklę Rūpintis savo automobiliu privalote nuolatos – taip turėsite maksimaliai gerai suremontuotą automobilį kuris bus patikimas kelyje.

  Jei netikėtai užkluptų bėda, išgirstumėt nežinomus garsus ar automobilis užgestų kelyje – tuomet greičiausiai galite kaltinti tik save, nes nekokybiškas ir nenuolatinis automobilio prižiūrėjimas neretai pridaro šių transporto savininkams bėdų. Būtent dėl to svarbu nuolatos dirbti su mašina, tačiau juk be tam tikro žinių bagažo dirbti būtų neįmanoma, tad šiek tiek jus supažindinsime su automobilių remonto dalimis.

  Automobilio paruošimas žiemai.

  Automobilio paruošimas žiemai, variklio ir greičio dėžės tepalų keitimas, kokybiško tepalo pasirinkimas. Valytuvų, aušinimo skysčio keitimas, šildymo ir visų aušinimo sistemų plovimas. Variklio žvakių keitimas, akumuliatoriaus krovimo bei skysčio lygio jame tikrinimas. Visi šie keitimai padės jums pasitikti šaltus orus pilnai tam pasiruošus, nebijant, kad automobilis užšals ar neužsives, taip pat nereikės kovoti su padidėjusiomis kuro sąnaudomis. Tikrai nebūtina daryti viso to, norint pasiruošti žiemai, tačiau kuo geriau paruošite savo automobilį, tuo mažiau problemų turėsite.

  Stabdžiai yra turbūt svarbiausia mašinos dalis, nuo kurios priklauso visų mašina besinaudojančių žmonių saugumas. Dirbant su stabdžiais tikrai neverta kažką eksperimentuoti – stabdžių patikra turi būti atliekama reguliariai, reguliariai turi būti peržiūrimas ir nustatytais intervalais keičiamas stabdžių skystis, stebimas kaladėlių dilimas.

  Vienos iš pagrindinių automobilio dalių yra važiuoklė ir pakaba. Važiuoklė nėra tiesiog ratai ar stabdžiai. Šis žodis apima kur kas platesnę detalių bei gedimų sferą: remontuojamos ir keičiamos detalės – amortizatoriai, spyruoklės, vairo traukės, vairo traukių antgaliai ir apsauginės gumos, svirtys, keičiami ir presuojami šarnyrai, keičiami ir presuojami sailentblokai, pusašiai ir jų šarnyrai, ratų guolių keitimas, granatų keitimas, apsauginių granatos gumų keitimas, atraminių guolių ir plokštelių keitimas, keičiami ir remontuojami stabilizatoriai ir kitos važiuoklės, bei pakabos dalys.

  Aušinimo sistema privalo būti tvarkinga, nes ji tiesiogiai įtakoja variklio darbą – esant netvarkingai aušinimo sistemai ir perkaitus varikliui padaroma didžiulė žala varikliui, kurios taisymas kainuoja didelę pinigų sumą, todėl profilaktiškai, ypač prieš žiemą, kviečiame visus pasitikrinti aušinimo sistemą, nusiorinti ją, pasikeisti aušinimo skystį. Kokie darbai atliekami su aušinimo sistema? Keičiami termostatai, vandens siurbliai ar pompos, radiatoriai, aušinimo žarnos, keičiamas aušinimo skystis bei plaunami aušinimo pečiukai drusko rūgštimi ar kitomis priemonėmis.

  Dažnai tenka girdėti gatvėse didelį triukšmą keliančius automobilius su netvarkingą išmetimo sistemą ar prakiurusiu duslintuvu. Netvarkinga išmetimo sistema įtakoja tiek važiavimo komfortą, tiek kuro sąnaudas, todėl patartina sistemą kuo skubiau sutvarkyti. Su išmetimo sistema galite atlikti tokius darbus : išmetimo sistemos virinimą, naujų detalių nupirkimą ar visišką išmetimo sistemos ir duslintuvų remontą ir tvarkymą. Taip pat galite atlikti sūkurinių rezonatorių virinimo darbus, galite keisti duslintuvo bakelius bei gofras.

  Atliekamas visapusiškas automobilių variklių remontas – keičiami tepalai variklyje ir greičių dėžėse, keičiamos variklio žvakės, paskirstymo dirželiai ir guoliai, tarpinės, reguliuojami vožtuvų tarpeliai, keičiami ir plaunami kalantys kompensatoriai, oro bei kuro filtrai, keičiamos variklio galvos, išmetimo ir įsiurbimo kolektorių bei karterio tarpinės, žiedai, matuojama variklio kompresija ir kiti smulkūs darbai. Reikalui esant – keičiami automobilio varikliai kitais. Tvarkingas variklis niekuomet nepaves kelyje esant toli nuo namų, tad patariame profilaktiškai patikrinti visus automobilio variklio skyriaus skysčius ir tepalus variklyje ir greičių dėžėje, esant reikalui pakeisti ir suremontuoti.

  Artėjant žiemos sezonui vis opesnė ir aktualesnė problema yra kėbulo rūdys ir korozijos padaryta žala. Šiuo atveju galite veikti – daugelis autoremonto dirbtuvių gali pasiūlyti antikorozines paslaugas ir antikorozinį dugno, arkų ar slenksčių padengimą šalinant rūdis mechaniškai, surišant jas specialiomis medžiagomis bei galutinai konservuojant žiemai panaudojant bitumines ir kitokias, pagal pasirinkimą medžiagas kurios padengia dugną ir slenksčius juoda, apsaugine kietoka bet vis tiek elastinga danga. Apie antikorozinį padengimą detaliau skaitykite bei žiūrėkite pavyzdžius antikorozinio paruošimo puslapyje.

 2. Saimonas sako:

  Automobilių remontas – tai su automobiliais susijusių gedimų tvarkymas. Šios paslaugos turi tiesiog milžinišką paklausą ir tai yra suprantama, kadangi su įvairiais automobilių gedimais tenka susidurti kiekvienam žmogui, o juos kokybiškai sutvarkyti gali tik šios srities profesionalai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>