Kilimėliai: guma ar kilimas

 1. administratorius sako:

  Vairuojantys automobilį žino šį jausmą kai po kojomis spaudžiant stabdžių, sankabos ir greičio pedalus kilimėlis slidinėja tarsi ant ledo. Tai ne tik nepatogu bet ir pavojinga. Galvojate jei pakeisite į guminius ši problema išsispręs. Nebūtinai. Žiemą kai tirpsta sniegas ar rudenį kai dažnai lyja lietus ir batai būna šlapi kojos ant guminio kilimėlio gali lygiai taip pat slidinėti.

  Vieni pataria medžiaginius kilimėlius priklijuoti prie automobilio dugno vercro juostelėmis ar specialiais segtukai ir sako kad tai padeda. Geriau rinktis kilimėlius kurių dugnas yra padengtas kibiais guminiais akmenėliais kurie sulaiko nuo judėjimo į šonus.

  Universalūs guminiai kilimėliai dažniausias susilaukia blogų priekaištų. Jų forma yra užapvalintais kraštais tam kad tiktų bet kuriai nišai po sėdyne bet tuo pačiu nuo šių kilimėliu patenka daugiau purvo ant automobilio dugno. Išvalyti kampuose susidariusias purvo sankaupas nevisada pavyks su siurbliu ir gali tekti valyti mašinos vidų šlapiu valymu.

  Jeigu nusipirksite kilimėlius kurie yra pritaikyti jūsų automobilio modeliui ši bėda pradings. Nuo 2015 metų automobilių originalūs guminiai ir medžiaginiai kilimėliai turi bent 2 fiksavimo angas kurios neleidžia kilimėliau nei slysti į priekį nei atgal. Aukštai kraštais, rantyti kilimėliai tinka nebent bekelės entuziastams ir ūkininkams, sunkvežimių vairuotojams.

  Blogiausi yra tiek guminiai kilimėliai kurie skleidžia specifinį kvapą, ypač šiltuoju metų laiku. Tam tikri gamintojai kilimėlių gamybai naudoja trinčiai neatsparią, per minkštą gumos mišinį todėl jau ir po vieno sezono gali tekti keisti nes jame kulnu pratrinsite skylę. Nepamirškite dar vieno nemalonaus fakto, naudodami guminius kilimėlius visuomet įlipę į automobilį kojas turėsite pastatyti į balą nes vanduo neturi kur susigerti ir neišgaruoja taip greitai todėl geriau rinktis pagamintus iš veliūro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>