Kodėl reiktų rinktis segmentinę tvorą ?

 1. Tomas sako:

  Kiekvienam svarbu apsaugoti savo turtą, todėl tvora yra ne mažiau svarbi nei kiti apsaugos elementai. Renkantis tvorą reikia apsvarstyti poreikius ir galimybes, nes šio apsaugos elemento pasirinkimas yra palyginti nemažas. Tačiau populiariausias ir dažniausiai pasirenkamas yra sklypo aptvėrimas segmentine tvora.

  Segmentinės tvoros pasirinkimą gali sąlygoti skirtingos priežastys, tačiau pagrindinės yra maža kaina, greitas pagaminimo terminas, nesudėtingas montavimas. Taip pat šios tvoros tinkamos tiems, kurie nenori izoliuotis nuo aplinkinių, užtamsinti kiemo užstojant saulės šviesą. Segmentinė tvora yra neutralių spalvų, todėl susilieja su aplinka ir sukuria didesnės erdvės įspūdį. Taip pat yra saugi, nes ją dėl konstrukcijos sudėtinga perlipti. Patogu tai, kad šios tvoros nereikalauja ypatingos priežiūros, jas reikia tik perdažyti pagal poreikį kas keletą metų.

  Segmentinės tvoros yra sudarytos iš tvoros segmentų, kurie tvirtinimo elementais yra pritvirtinami prie stulpų. Tvoros segmentai yra vienodo dydžio, dažniausiai 2,5 metrų ilgio ir iki 2,43 metrų aukščio. Šie segmentai specialiais tvirtinimo elementais pritvirtinami prie stulpų, kurie yra betonuojami į gruntą.

  Dažnai svarstoma, kaip segmentinė tvora derinama su vartais ir varteliais, tačiau norintys gero estetinio vaizdo ir visiško funkcionalumo gali nesukti galvos, nes šio tipo tvora lengvai komplektuojama su bet kokio dydžio ir tipo vartais. Kiemo vartai prie segmentinės tvoros priderinami spalva, nesunkiai suderinamas jų veikimo mechanizmas.

  Taigi norintys greitai ir pigiai apsaugoti nuosavą sklypą, džiaugtis šviesiu ir erdviu kiemu tikrai nesuklys pasirinkę segmentinę tvorą. Patyrę specialistai pagamins ir sumontuos šią tvorą bet kokio dydžio ir išplanavimo sklype, užtikrins tinkamą ir estetišką tvoros ir vartų komplektaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>