Kokią rankų darbo dovaną padaryti mamai?

 1. Lina sako:

  Atvirutė, tai viena iš populiariausių šventinių dovanų. Vis dėlto, jei ji yra ir rankų darbo – tai gali tapti viena įspūdingiausių gautų dovanų jūsų mamos gyvenime. Juk netgi gavus paprastą, tačiau nuoširdžiai įteiktą atvirutę, kūną apima šiluma bei džiaugsmas, tad ką jau kalbėti, jei atvirutė yra jūsų rankų darbo.

 2. Tomas sako:

  Nedidelis rankų darbo suvenyras gali tapti puikia dovana mamai bet kokios šventės proga. Suvenyrai yra netgi labai plačiai naudojamas, dalykas, tinkantis visoms progoms. Netgi paprastas, parduotuvėje pirktas suvenyras gali tapti puikia dovana mamai, o ką jau bekalbėti, jei jūs įdėjote visą savo širdį kurdamas suvenyrą pats. Patikėkite, netgi smulkaus, tačiau jūsų gaminto daikto vertė yra žymiai didesnė nei gerai atrodančio, tačiau pirkto parduotuvėje.

 3. Edgaras sako:

  Faktas, jog gėlės yra pati populiariausia dovana visų švenčių progomis. Būtent dėlto, žinodami šį faktą, pasistenkite jį išnaudoti – sukurkite savo puokštę. Puokštės kūrimas tikrai nėra labai sunkus darbas, tereikia turėti lakią vaizduotę bei noro sukurti šedevrą – tuomet patikėkite, jūsų pagaminta puokštė bus paprasčiausiai nuostabi.

 4. Rytis sako:

  Siūlyčiau atsiversti origami knygutę bei skirti keletą valandų vienokio ar kitokio sunkesnio rankdarbio atlikimui. Taip tam reikia ir praktikos, ir kruopštumo, ir laiko, bet visą tai tam skirti tikrai verta, nes rezultatas, viską atlikus tinkamai, dažniausiai būna tiesiog stulbinamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>