Ar krovinių pervežimo paslaugos yra pelningos?

  1. Rimas sako:

    Priklauso nuo to, apie kokią rinką kalbame. Tiek Europoje, tiek ir kituose regionuose nekonkurencingų rinkų kiekis yra išties labai didelis, todėl pasipelnyti tikrai galima. Vis dėlto, jei kalbėsime apie Lietuvą, uždarbiu iš šios srities susidomėjusiems žmonėms teks nusivilti – rinkoje vyraujanti konkurencija yra išties sunkiai nugalima.

  2. Simonas sako:

    Kaip jau minėjo Rimas, viskas priklauso nuo konkrečios rinkos. Na, bet nedrįsčiau lyginti Europos ir Lietuvos – situacijos per daug skiriasi, kad verslo kūrimo atžvilgiu vertėtų jas lyginti. Lygintis – taip, bet lyginti reikėtų pradžiai tai, ką matome skirtinguose šalies miestuose. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose krovinių pervežimo paslaugos yra išties labai pelningos, ką lemia dideli gyventojų skaičiai tokiuose miestuose kaip Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. Vis dėlto, jei kalbėsime apie mažesnius miestelius, iš esmės stabilų pelningumą būtų galima pasiekti tik nesant didesnei konkurencijai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>