Ar verta draustis internetu?

  1. Olia sako:

    Dabar galite gauti draudimą net neišėję iš namų – jums tereikia atsiversti interneto naršyklę ir peržiūrėti šiuo metu egzistuojančius draudimo pasiūlymus. Dažniausiai internete yra draudžiami automobiliai arba nekilnojamas turtas. Be jokios abejonės, dar ne visos draudimo įmonės siūlo tokią paslaugą savo klientams – dažniausiai jums vis tiek teks atvykti į draudimo įmonės būstinę, kad galėtumėte pasirašyti sutartį ir aptarti paskutines detales.
    Įspūdinga, kad kai kurios draudimo įmonės leidžia internetu apdrausti ne tik asmenis, tačiau taip pat ir nekilnojamąjį turtą ir konkrečią kelionę. Internete rasite ne tik kiekvienos populiarios draudimo bendrovės tinklapį, kuriame rasite visą reikalingą informaciją, tačiau taip pat ir palyginamuosius tinklapius. Draudimo katalogai leis jums labai greitai išsirinkti norimą draudimą – galėsite apdrausti ir save, ir savo vaikus. Taip pat labai svarbu, kad dabar internetu galite apdrausti visą savo šeimą ar savo šeimos dirbančius žmones pačio darbo metu. Kitaip tariant, galima tiksliai pasirinkti, ką jūs norite drausti – ar savo automobilį, ar savo automobilio dalį, ar visą savo šeimą, ar tik save darbo metu. Šiuo metu draudimo produktai internetu yra labai aiškiai išdėstyti ir aprašyti, o jeigu iškyla kokių nors papildomų klausimų, tuomet bet kada galite nuvykti į draudimo biurą ir tiesiogiai pasikonsultuoti su draudimo agentu, kuris jums leis pasirinkti geriausią įmanomą sprendimą ir galbūt net suteiks nuolaidą.
    Internetu apsidrausti dažniausiai kainuoja kur kas pigiau nei tiesiogiai atvykus į draudimo įmonės būstinę, kadangi nėra mokamas aptarnavimo mokestis. Draudimas internetu užima kur kas mažiau laiko, tad jei tiksliai žinote, koks draudimas šiuo metu jums yra reikalingas, tai tikrai bus kur kas patogiau, nei keliauti tiesiogiai į draudimo kompaniją. Ne gana to, internetu galėsite užsisakyti nemokamo priminimo paslaugą, kuri reiškia, kad jei jūsų draudimas jau eina į pabaigą, tuomet be jokios abejonės, gausite apie tai informaciją arba į savo elektroninį paštą arba į telefoną. Tai labai patogu, todėl draustis internetu tikrai verta.

  2. Simonas sako:

    Manau jog tikrai verta. Draustis internetu, pirmiausia, yra žymiai patogiau – tai galima padaryti bet kuriuo metu ir būnant bet kurioje vietoje, kurioje yra interneto prieiga. Taip pat, draudžiantis internetu žmogus turi prieigą ir prie žymiai didesnio draudimo pasiūlos kiekio, kuri leidžia jam išsirinkti geriausiai asmeninius lūkesčius atitinkantį variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>