Auginate dukrą? Nepamirškite ne tik lėlių, bet ir jų drabužių

 1. Jurgita sako:

  Drąsiai galima išvardinti bent po kelis žaislus, kurie labiausiai patraukia tik mergaičių arba berniukų dėmesį. Nesunku nuspėti, kas mergaites domina labiausiai – vienas iš variantų tikrai būtų lėlės. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad jei auginate dukrą, tai turėtumėte būti suinteresuoti ne tik lėlių, bet ir jų drabužių pirkimu.

  Ne paslaptis, kad labai didelė dalis tėvelių, nesibodi nupirkti vieną kitą lėlę, visiškai pamiršdami apie papildomus joms skirtus drabužius ar jų komplektus. O būtent jų ir turėtumėte pirkti kuo daugiau.
  Kodėl? Sužinosite jau netrukus.

  Kodėl mergaitės taip mėgsta žaisti su lėlėmis? Žinoma, būtų galima išvardinti itin daug priežasčių, tačiau neabejotinai viena pagrindinių yra ta, kad mergaitės ypač mėgsta keisti drabužių derinius. Jos gali valandų valandas rimčiausiu veidu spręsti, ką jų mylimiausia lėlytė vilkės šiandien ir kokią suknelė užvilkti, kai lėlytė keliauja kartu į darželį ar pasisvečiuoti pas senelius. Neatimkite iš savo dukros šios malonumo: kuo daugiau drabužių turės lėlytės, tuo daugiau įdomių derinių bus galima sukurti.

  Tačiau tai – tikrai ne vienintelė priežastis, kodėl lėlių drabužiai yra tokie svarbūs. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad kuo daugiau jų bus, tuo daugiau galimybių bus ir kurti pačius įvairiausius derinius. O kartu mergaitės puikią galimybę lavinti skonį aprangai bei ūgtelėjusios pritaikyti šį svarbų įgūdį gyvenime. Juk visi puikiai žinome, kad tai, ką gerai išmokstame vaikystėje vėliau mus lydi visą gyvenimą ir teikia didelė naudą.

  Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad tikrai netrūksta priežasčių, kodėl lėlių drabužiai yra ne ką mažiau svarbi dovana ar reikšmingas pirkinys nei pati lėlė. Kuo daugiau drabužių turės lėlės, tuo daugiau puikių galimybių turės ir mergaitės – galės sukurti daug puikių derinių. Ir, žinoma, lavinti skonį aprangai bei pritaikyti tai realiame gyvenime. Tad, jei norite savo atžalai įteikti dovaną, o galbūt nudžiuginti be jokios rimtos priežasties, tegul būna tai bent keli lėlėms skirtų drabužių komplektai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>