Kaip išsinuomoti automobilį Vilniuje?

 1. administratorius sako:

  masina savaitei vilniaus rajone

  Automobilio nuoma tiek Vilniuje, tiek kituose didžiuosiuose miestuose nėra jokia problema. Automobilių nuomos paslaugų pasiūla yra išties didelė. Šiuo metu galima rasti pačius įvairiausius automobilių modelius, tereikia išsirinkti patį geriausią, labiausiai atitinkantį poreikius. Daugelis automobilių nuomos įmonių teikia automobilio pristatymo į pageidaujamą vietą paslaugą. Todėl jei užsisakėte mašiną savaitei Vilniaus rajone, Jums ji bus pristatyta būtent į tą vietą ir tuo laiku, kurį nurodote rezervuodami automobilį.

  Norint išsinuomoti automobilį Vilniuje ar kitame mieste, galioja tam tikros sąlygos, kurios skirtingose bendrovėse gali skirtis. Tačiau, jei esate ką tik teises išsilaikęs 18-metis jaunuolis, mašiną išsinuomoti tikriausiai nepavyks. Daugelis automobilių nuomos paslaugas teikiančių įmonių nenori prisiimti rizikos dėl vairuotojo jauno amžiaus. Todėl automobilį išsinuomoti pavyks, jei esate ne jaunesnis kaip 20 metų amžiaus ir turite ne mažiau dvejų metų vairavimo stažą. Atskirais atvejais, reikia žiūrėti kiekvienos bendrovės sąlygas arba sąlygas, pateiktas prie atskirų automobilių pasiūlymų.

  Be abejonės tam, kad išsinuomoti automobilį, būtinas ir galiojantis vairuotojo pažymėjimas. O atsiimant automobilį, reikės pateikti ir savo asmens tapatybės kortelę arba pasą. Taip pat, atvykus atsiimti automobilį arba jį pristačius į nurodytą, reikalinga turėti banko kortelę arba išankstinio apmokėjimo kopiją. Tačiau dėl šių sąlygų taip pat reikia kiekvieną atvejį pasitikrinti atskirai, nes skirtingose įmonėse tvarka gali būti skirtinga.

  Jeigu užsisakėte automobilį Vilniuje, tačiau pasikeitė planai ir jis Jums reikalingas Kaune, galite keisti rezervacijos sąlygas. Galite pakeisti netgi automobilio klasę, o taip pat, jeigu apsigalvojote, galite ir visiškai atšaukti savo užsakymą. Tai padaryti likus ne mažiau nustatytam laikui iki mašinos atsiėmimo. Tik atkreipkite dėmesį, ar Jūsų pasirinkta bendrovė gali įvykdyti būtent tokius pakeitimus, kokių pageidaujate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>