Kokius darbus namuose reikia atlikti po remonto?

 1. Monika sako:

  Buto remontas yra didžiulis iššūkis – ne tik finansiniu, bet ir logistiniu požiūriu. Visas procesas dažnai trunka mėnesius, tuo tarpu darbų užbaigimas – dar ne pabaiga. Po remonto laukia ilgas ir kruopštus dulkių valymas. Jei vien mintis apie nešvarumus baugina, galima šią užduotį patikėti specialistams. Kodėl verta?

  Net ir nedideli būsto renovacijos darbai palieka daug netvarkos. Jei bent kartą teko susidurti su plytelių klojimu, sienų tinkavimu ar gręžimo darbais, puikiai žinote, kad nepaisant kruopštaus baldų ir interjero detalių uždengimo, statybinės dulkės patenka visur. Tai reiškia, kad kruopštus būsto valymas po remonto yra būtinas.

  Profesionalus valymas po renovacijos – privalumai

  1. Laiko taupymas
  Kruopščiai išvalyti būstą po renovacijos darbų pačiam, ko gero užtruktų kelias dienas. Tuo tarpu profesionali valytojų komanda, su visa reikalinga patirtimi ir valymo priemonėmis užtrunka paprastai 1 darbo dieną.

  2. Išteklių taupymas
  Tai žinoma yra investicija, tačiau ji atsiperka su kaupu. Ir ne tik dėl sutaupyto laiko. Atminkite, kad po renovacijos specialistai pasirūpins, kad kiekvienas paviršius nebūtų pamirštas, naudojant jam tinkamas priemones, kad būtų nepažeistas ir efektyviai nuvalytas. Plačiau apie valymo paslaugų kainas: nevark.lt

  3. Patogumas
  Savaiminis namo valymas po renovacijos reikalauja milžiniškų fizinių pastangų. Tuo tarpu užtenka šią užduoti patikėti specialistams ir sutelkti dėmesį į kitas svarbias užduotis, pavyzdžiui, namo interjero dekoravimą.

  4. Saugumas
  Jei po valymo lieka daug įvairių dulkių ir chemikalų, valymui gali prireikti papildomų specialių priemonių. Profesionalios valymo įmonės darbuotojai jas turi ir žino, kaip apsisaugoti. Todėl jiems negresia, pavyzdžiui, odos sudirgimas ar kiti kvėpavimo takų negalavimai.

  Tad netvarka po remonto gali neatrodyti tokia bauginanti, jei ši užduotis bus patikėta savo srities žinovams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>