Kur išmesti panaudotą prezervatyvą?

 1. Giedrius sako:

  Lietuvoje kasmet rengiamos įvairios akcijos, skirtos aplinkos gražinimui ir tvarkymui. Tarp šiukšlių nuolat randama įvairių keistų dalykų, kurie tiesiog išmetami parke, miške ar net ežero dugne. Ne išimtis – panaudoti prezervatyvai. Tai viena iš šiukšlių rūšių, kuri itin daug metų gali nesuirti būdama natūralioje gamtoje.

  Turbūt kiekvienam teko matyti tokį “lobį” įvairiose vietose. Jei įprastą popierinę šiukšlę gana nesudėtinga pakelti ir įmesti į šiukšliadėžę, tai panaudotą sargį nelabai malonu liesti, o ypač pagalvojus apie jo istoriją. Nors viešos vietos reguliariai tvarkomos atitinkamų tarnybų, tačiau problema tame, kad jie mėtosi labiau atokiose vietose (ten tiesiog mylėtis patogiau). Tačiau į tokias vietas dažnai užklysta kiti poilsiautojai.

  Kita kategorija žmonių, kurie netinkamai išmeta sargį – nuleidžia kartu su vandeniu į klozetą. Tai taip pat nepriimtina, kadangi gali užkimšti kanalizaciją arba patekti į valymo įrenginius, kuriuos taip pat gali pažeisti arba net užteršti. Todėl reikėtų vengti mesti juos į klozetą.

  Skaitant šį straipsnį turbūt jau kilo klausimas, tai ką daryti su panaudotu ir kur jį išmesti? Variantas labai paprastas: susukite į popierių ir išmeskite į šiukšliadėžę. Tai patikimas metodas, kuris aprašytas beveik kiekvienoje prezervatyvų naudojimo instrukcijoje. Pripažinkite, kad toks veiksmas tikrai nereikalauja daug pastangų.

  Nors ši kontraceptinė priemonė rekomenduojama mylintis su atsitiktiniais partneriais ar norint išvengti nėštumo, tačiau būtina žinoti, kaip ją tinkamai naudoti ir kur po naudojimosi išmesti. Todėl būtina nepatingėti tuo šiek tiek pasidomėti. Ir mylėkitės kiek širdis geidžia parke, miške, skvere ar paplūdimyje, tik nepamirškite susitvarkyti taip, kaip esate įpratę su įprastesniais daiktais. Tokiu būdu sukursime gražią aplinką, kurioje bus itin malonu gyventi.

 2. Agnė sako:

  Panaudotą prezervatyvą geriausia išmesti į šiukšlių dėžę, prieš tai jį įdėjus į politileninį maišelį. Jokiu būdu nereikėtų panaudoto prezervatyvo išmesti į klozetą, kas, deja, bet yra ganėtinai populiaru.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>