Ar maitinimas krūtimi gali būti lengvas?

  1. Judita sako:

    Jei vaikus auginusios mūsų močiutės ir mamos maitinimo krūtimi etapą prisimena kaip sunkų, kartais net skausmingą, tai šiandien nėra nieko panašaus. Kūdikio maitinimas krūtimi šiandien – nepalyginamai lengvesnis tiek motinai, tiek kūdikiui. Visa tai dėl pažangių prietaisų – pientraukių, motinos pieno laikymo indų ir kitų, sprendimų.

    Maitinimas krūtimi, be abejonių, yra pats geriausias kūdikio maitinimo būdas, tačiau kartais dėl vienų arba kitų priežasčių, žindyti kūdikį ne visada pavyksta. Omeny turimos ne tos mamos, kurios žindyti negali iš viso, tačiau dirbančios mamos, kurios kūdikį palieka su aukle, kūdikio tėčiu, seneliais arba kitais žmonėmis, taip pat ir kitos mamos, kurios tam tikram laikui palieka namus ir kūdikį, neturi galimybės būti šalia kiekvieną kartą, kai kūdikis nori žįsti. Būtent tokioms aktyvioms mamoms sukurti pažangiausi pientraukiai ir pieno laikymo bei šaldymo indeliai.

    Pientraukius mėgsta ir mamos, kurios susiduria su skausmingu kūdikio maitinimu krūtimi, kai kūdikis nukramto spenelius arba speneliai yra kūdikiui nepatogios formos, iškilumo, kai kūdikiui žįsti sunku. O pieno laikymo indeliai bei maišeliai yra puiki pagalba pieno saugojimui, kurį galima pasiimti net su savimi, jei keliaujama ten, kur kūdikį pamaitinti krūtimi gali būti sunku dėl sąlygų nebuvimo. Svarbiausia, kad maitinimas iš buteliuko, bet motinos pienu visiškai prilygsta žindymui, ko niekada neatstos net pagal pačias pažangiausias technologijas pagaminti mišinukai.

    Taigi šiandien dėl įvairių motinystę palengvinančių sprendimų – kūdikio maitinimas krūtimi yra lengvesnis ir ne toks skausmingas, o svarbiausia, „nepririšantis“ mamos prie kūdikio. Tai ypač aktualu veiklioms ir aktyvioms mamoms, nes tik laiminga mama gali užaugini laimingą vaiką, o aktyvi ir veikli mama niekada nebus laiminga negalėdama įgyvendinti visų idėjų ir sumanymų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>