Pacientų srautų valdymas odontologijos klinikoje – ką reikia žinoti?

  1. Emilija sako:

    Dauguma odontologijos klinikų jau neįsivaizduoja savo darbo be išmanios išankstinės klientų registracijos programos, kurios pagalba galėtų greitai ir lengvai valdyti ne tik pacientų srautus, bet ir savo darbo laiko efektyvumą. Tokio tipo programa gali būti sujungta su buhalterine apskaitos programa, tad taip iškart bus galima operatyviai pateikti informaciją apie darbo valandas, planuoti darbo grafiką bei atostogas. Be to, šiuo metu itin populiaru yra ieškoti įvairių tvarių sprendimų, padedančių mažinti popieriaus sunaudojimą bei jų administravimo kaštus.

    Kitas nemažiau svarbus dalykas, dėl ko patogu yra naudotis išmania rezervacijos sistema, tai, kad jei jums reikia apsilankyti toje pačioje odontologijos klinikoje pas skirtingus specialistus, jei patogiai gali pasižiūrėti ir paskaityti jūsų ligos istoriją, kad žinotų kokios procedūros buvo atliktos bei kokie vaistai ir gydymas paskirtas. Tai padeda odontologams išvengti galimų klaidų ir taip suteikti jums reikalingą pagalbą bei paslaugas.

    Išmanios programėlės pagalba galima patogiai informuoti klientus, atsiunčiant jiems automatinius pranešimus apie būsimą vizito laiką, kurį prašoma jų patvirtinti arba atšaukti. Taip jūs matysite kiek klientų kokiais laikais planuoja apsilankyti pas vieną ar kitą specialistą. Ir priklausomai nuo jų užimtumo koreguoti jų darbo laikus. Tai labai patogu, norint išvengti klientų registracijos klaidų, tokių kaip laiko dubliavimas ar galimi vėlavimai. Taip efektyviai valdomas ne tik laikas, bet ir klinikos gaunamos lėšos, kurias patogu apskaityti ir įsivertinti gaunamą pelną, į kurį atsižvelgus, galėsite kurti strateginius veiklos planus bei tolimesnį klinikos pajėgumą.

    Patogu tai, kad norint įsidiegti išankstinės pacientų registracijos bei rezervacijos sistemą, odontologijos klinikai neteks įsigyti jokios papildomos įrangos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>