Airija: ką parvežti lauktuvių?

  1. Laura sako:

    Airija – šalis, į kurią išvyksta labai daug lietuvių, tačiau tai taip pat ir šalis, kurią galima rinktis kaip trumpų atostogų kryptį. Airija žavi savo gamta, unikaliais kraštovaizdžiais, paplūdimiais, viduramžių pilimis ir puikiais barais, čia pilna įvairios veiklos, todėl kelione mėgausis bet kokius tikslus išsikėlę keliautojai. Taip pat Airija nepalieka abejingų savo jaukiais kaimeliais, unikaliomis asmenybėmis – didžiuojasi pasauliui padovanojusi Oskarą Vaildlą, grupę „U2“, airišką kavą, viskį ir tamsų porterio alų.

    Kelionių specialistai rekomenduoja Airijoje praleisti savaitę arba dešimt dienų, kad spėtumėte pažinti šią šalį visapusiškai. Tačiau kiekvienam keliautojui kelionei artėjant prie pabaigos iškyla klausimas, ką parvežti lauktuvių draugams ir artimiesiems, galiausiai, ką parsivežti sau, kad kelionės įspūdžiai išliktų ilgiau?

    Keliautojai Airijoje viliojami žaliais marškinėliais, kepurėlėmis ir kitais aksesuarais su dobilu, nes tai – Airijos ir sėkmės simbolis. Taip, tai puikios lauktuvės, tačiau nėra labai praktiškos. Verčiau lauktuvių parvežti airiškos kavos, alaus arba viskio – tokios dovanos nepaliks abejingų, tačiau suvartojus prisiminimai taip pat išgaruoja. Todėl galima parvežti unikalios airiškos Dunbeacon keramikos gaminių, rankų darbo papuošalų, dekoruotų keltiškais motyvais, taip pat itin šiltų vilnos gaminių, kuriais didžiuojasi Airija, pavyzdžiui, drabužių, apklotų, namų tekstilės arba namų avalynės. Galiausiai, Airiją primins specialia nėrimo technika nerti gaminiai: airiški nėriniai yra neriami iš atskirų motyvų, kurie tarpusavyje sujungiami tinkleliu. Toks nėrimo procesas – itin ilgas ir reikalaujantis nepaprasto kruopštumo, todėl tokios lauktuvės tikrai privers aiktelėti ir nepaliks abejingų, airiška technika nertą drabužį žmogus, kuriam jį parvešite, norės dėvėti kuo ilgiau.

    Taigi, kodėl nepasirinkus Airijos kelionės kryptimi per savaitės laiko trukmės atostogas? Ši šalis nepaliks abejingų, o apie kelionę dar ilgai primins unikalios lauktuvės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>