Apie ką verta pagalvoti norint įsirengti vonios kambarį?

  1. Asta sako:

    Patogus vonios kambarys yra tikrai vienas didesnių bet kurio būsto privalumų, nepriklausomai nuo to ar jį planuojate įsigyti ar nuomotis. Todėl labai daug dėmesio skiriama ne tik jame esančiai santechnikai ir interjerui, bet ir aksesuarams, ypač tiems, kuriais naudojatės kasdien. Vienas iš tokių aksesuarų, apie kuriuos būtina pagalvoti norint įsirengti patogų vonios kambarį yra laikiklis, skirtas tualetiniam popieriui.
    Priklausomai nuo interjero spalvų ir stiliaus, jis gali būti puikiai priderintas. Galima rinktis keletą tipų laikiklius – pastatomus ant žemės arba pakabinamus, pagamintus iš įvairių medžiagų: plastiko, medžio ar metalo. Galima rinktis atviro ir uždaro tipo variantą, pastarasis gali turėti tam tikrą uždarą dėklą, į kurio vidų statosi tualetinio popieriaus rulonas arba tualetinis popierius servetėlėmis. Tai yra labai patogus variantas, norint neišeikvoti daug popieriaus ir racionaliai juo naudotis. Ypač elegantiškai atrodo pastatomi laikikliai, kurie yra pagaminti iš nerūdijančio plieno ar chromuoto metalo, juos galima derinti su kitais vonios aksesuarais – tualeto šepečio rinkiniu ar šiukšliadėže. Tinkamai parinkti aksesuarai, padės išlaikyti ne tik estetinį vaizdą, bet ir lengviau palaikysite tvarką. Išlaikydami vieną stilistiką sukursite ir minimalistinę prabangą.
    Kitas nemažiau svarbus dalykas vonios kambaryje yra tai, kad reiktų pasirūpinti, jog viskas ko jums reikia būtų po ranka, kitaip tariant patogiame aukštyje. Jei jūsų vonia ir tualetas yra vienoje erdvėje, tai atkreipkite dėmesį ar jums patogu yra naudotis dušu, pasiekti pakabintą rankšluostį ar yra kur jį padžiauti nusiprausus? Atrodo, kad tai smulkmenos, bet kai vonia ir tualetu naudojamės kasdien net po kelis kartus, tai jos tampa labai svarbiomis ir nepamainomomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>