Apšvietimo tipai namuose

 1. administratorius sako:

  Renkantis apšvietimą namams reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių, kurių pagrindiniai principai yra efektyvumas ir dizainas. Šie du veiksniai turi būti svarbūs, jei tikslas yra sumanus apšvietimas, kartu sukuriant tinkamą jūsų namų jausmą, tuo pačiu sumažinant išlaidas ir jūsų namų poveikį aplinkai. Apšvietimas sunaudoja 8-15% vidutinės buitinės elektros sąskaitos, todėl kuo efektyvesnis ir geriau suprojektuotas apšvietimas, tuo daugiau sutaupysite ir sutaupysite energijos. Idealiu atveju į jūsų namus patenkančios natūralios šviesos kiekis būtų atsižvelgtas planavimo etapuose. „Dienos apšvietimo“ mokslas sąmoningai naudoja dienos šviesą, kad sumažintų arba paneigtų elektros šviesos poreikį, ir šis principas yra tai, ką mes labai jaučiame. Visų naujų namų tikslas turėtų būti, kad šviesiu paros metu namų apšvietimas būtų labai mažas ir apšvietimo normos siektų tinkamas ribas.
  Tačiau net ir geriausiai pastatytuose namuose naktį reikia elektros šviesos. Taigi, kokį apšvietimo tipą renkatės, kokie yra patalpų apšvietimo reikalavimai? Yra trys pagrindiniai apšvietimo tipai: aplinkos apšvietimas, užduoties apšvietimas ir akcentinis apšvietimas. Kad apšvietimo schema būtų efektyviausia, jums reikės visų trijų tipų derinio, kurį dizaineriai vadina „sluoksniavimu“.
  Aplinkos apšvietimas
  Aplinkos apšvietimas – tai švelnus, tolygiai paskirstytas švytėjimas, kuris apšviečia jūsų namus tiek, kiek pakanka jūsų vidutinei nakties namuose. Jis turėtų būti kiek įmanoma natūralesnis ir lygesnis ir leisti judėti iš vieno kambario į kitą be jokio stipraus akinimo. Tinkamai naudojant, aplinkos šviesa sukuria atpalaiduojančią aplinką, kuri puikiai tinka atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.
  Įprasti aplinkos šviesos kūrimo būdai yra šie:
  Įleidžiami arba bėgių žibintai: kaip žemo profilio aplinkos ir tiesioginio apšvietimo šaltinis, įleidžiamas apšvietimas atlieka savo darbą labai gerai. Vienintelė problema yra ta, kad kartais ji gali mesti atšiaurius šešėlius ant veidų. Bėgių apšvietimas siūlo kelias šviesos galvutes ant vieno strypo ar kabelio ir yra klasikinis apšvietimo pasirinkimas. Aplinkos apšvietimui ieškokite šviesų, nukreiptų skirtingomis kryptimis. Šviestuvai ir pakabukai: puikiai dirbdami su aukštomis lubomis, sietynais ir pakabukais galite sukurti puikų aplinkos apšvietimą ir turėti papildomos teigiamos savybės. Puikiai tinka fojė, miegamajame arba virš vonios – vonios kambaryje, jie kabo nuo lubų ir gali būti tokie subtilūs ar įmantrūs, kaip norite. Stilingos interjero detalės namams gali sukurti labai jaukią atmosferą jūsų kambariuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>