Ar kurjerio profesija tvirtinasi aukštumose?

  1. Justė sako:

    Sparčios globalizacijos ir skaitmenizacijos laikais daug tradicinių profesijų keliauja užmarštin, tačiau yra viena profesija, kuri niekada nebus pamiršta ir kuri pastaraisiais metais kaip tik sparčiai šoktelėjo į reikalingiausių profesijų sąrašo viršų, tai – kurjeris. Jei kompiuteriai ir internetas ryškiai sumažino darbo paštininkams, nes beveik visi laiškai persikėlė į elektroninę erdvę, tai pašto siuntų perkelti į skaitmeninę erdvę nepavyksta. Kita priežastis – ypatingai išaugusi prekyba internete, mainų platformos. Kurjeris yra tas žmogus, kurį jūs, nusipirkęs prekę internetu, prie durų pamatyti norite.

    Taip pat beveik kiekvienoje šeimoje yra artimųjų, beveik kiekviename draugų rate yra draugų išvykusių gyventi ir dirbti arba mokytis į užsienį, kurie tikrai apsidžiaugia gavę siuntinį su namus primenančiais daiktais, mamos gamintais skanumynais arba švenčių proga gautomis dovanomis. Dažnai pigius bilietus nusipirkę ir pasisvečiavę gimtinėje emigrantai išvyksta atgal be lagaminų, nes juos pigiau į užsienį jiems atgabens būtent kurjeris: https://www.siuskpigiau.lt/.

    Kalbant apie tuos pačius emigrantus dažnai reikia paminėti, kad užsienyje gyvenantys emigrantai Lietuvoje gyvenantiems artimiesiems ir draugams padeda ne tik finansiškai, bet ir materialiai: siunčia ten nupirktus pigesnius drabužius, kosmetikos ir higienos priemones. Tokiais atvejais vėlgi kurjeris yra tas tarpininkas, padėsiantis siuntai pasiekti adresatą.

    Kurjerio paslaugomis patogu naudotis ir siunčiant svarbius dokumentus, kurie negali būti pamesti ar kitaip pradanginti, kas vis dar pasitaiko tradiciniuose paštuose. Siunčiant dokumentus per kurjerį užtikrinamas saugumas ir patikimumas, nes tiek priduodant, tiek priimant siuntą reikia pasirašyti, kurjeris visada turi reikiamus kontaktus ir gali susisiekti tiek su siuntėju, tiek su gavėju. Galiausiai, siunčiant siuntinius per kurjerių tarnybą, nereikia pačiam eiti į pašto skyrių, stovėti eilėje, nes jūsų siuntos bus pristatytos nuo durų iki durų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>