Ar maistas gali būti vaistu sergant psoriaze?

  1. Monika sako:

    Žvynelinė ko negalima valgyti. Jums gali kilti klausimas, ar jūsų psoriazė pagerėtų, jei laikytumėtės dietos be glitimo. Nors apie sėkmės istorijas galite išgirsti iš kitų jį išbandžiusių, kol kas tyrimai nėra aiškūs, ar tai padeda. Reikia daugiau tyrimų. Toks mitybos planas reikalingas, jei sergate celiakija, kuri, kaip ir psoriazė, yra autoimuninė liga. Šis planas gali būti naudingas, kai turite jautrumą glitimui. Tyrimai rodo, kad žmonės, sergantys psoriaze, dažniau serga kita autoimunine liga. Jums gali kilti klausimas, ar jūsų psoriazė pagerėtų, jei laikytumėtės dietos be glitimo. Nors apie sėkmės istorijas galite girdėti iš kitų jį išbandžiusių, tyrimai nėra aiškūs, kad tai padeda. Reikia daugiau tyrimų. Toks mitybos planas reikalingas, jei sergate celiakija, kuri, kaip ir psoriazė, yra autoimuninė liga. Šis planas gali būti naudingas, kai turite jautrumą glitimui. Tyrimai rodo, kad žmonės, sergantys psoriaze, dažniau serga kita autoimunine liga.

    Jei vartojate be glitimo, tai reiškia, kad turite atsisakyti maisto produktų, kuriuose yra grūdų, tokių kaip kviečiai, miežiai ir rugiai. Neigiama yra tai, kad šie maisto produktai taip pat yra sveiki širdžiai, o psoriazė padidina tikimybę susirgti širdies ligomis. Pasitarkite su savo gydytoju prieš keisdami valgį. Iš maisto produktų, kuriuose yra grūdų, tokių kaip kviečiai, miežiai ir rugiai. Neigiama yra tai, kad šie maisto produktai taip pat yra sveiki širdžiai, o psoriazė padidina tikimybę susirgti širdies ligomis. Pasitarkite su savo gydytoju prieš keisdami valgį. Saugokitės stebuklingų dietų. Nors nėra įrodymų, knygose ir svetainėse rasite dešimtis dietų, susijusių su psoriaze. Tam tikru momentu beveik kiekvienas maistas buvo kaltinamas dėl protrūkio, ir yra tiek pat teorijų, kurios gali būti naudingos. Jūs galite jaustis taip nusivylę savo psoriaze, kad esate pasiruošę bet ką išbandyti. Neleisk, kad neviltis padarytų tave patiklų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>