Ar perkraustymo paslaugos yra pelningos?

  1. Manvydas sako:

    Nežinia ką pasakytų šios srities ekspertai, bet mano, kaip paprasto stebėtojo nuomone, į perkraustymo paslaugas Lietuvoje investuoti nėra verta.Šios srities įmonių Lietuvoje jau dabar yra išties daug, o jų teikiamų paslaugų kokybė – išties aukšta, todėl konkuruoti su jomis galima tik paskyrus tam labai dideles investicijas.

  2. Liudas sako:

    Tikrai pritariu Manvydui – Lietuvoje šiuo metu investuoti į perkraustymo paslaugas nėra verta. Viskas, kalbant apie verslo perspektyvą, priklauso nuo rinkos dydžio ir konkurencijos. Konkurencija Lietuvoje šioje srityje šiuo metu yra išties ganėtinai didelė ir ji nemažėja, skirtingai nei potencialių klientų dydis – lietuviai emigruoja. Taip, pamažu tendencijos keičiasi bei lietuviai grįžta į Lietuvą, bet vargu, ar bent jau artimiausius keletą metų apsimokės žengti žingsnį į verslą būtent šioje srityje ir būtent šioje – Lietuvos rinkoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>