Ar verta nuomotis automobilį?

 1. Gytis sako:

  Galiu drąsiai teigti, jog nuomotis automobilį yra tikrai verta. Pirmiausia dėl to, jog automobilio nuomai reikia žymiai mažesnio finansinio bagažo nei jo pirkimui, kas leidžia kokybiškais automobiliais džiaugtis netgi ir vidutinėmis pajamomis disponuojantiems žmonėms. Taip pat, būtina paminėti ir tai, jog automobilius nuomojantys salonai aprūpina savo klientus tiek draudimu, tiek pagalba kelyje bei kitomis paslaugomis, kas nuima nemažą dalį rūpesčių nuo automobilį besinuomuojančio žmogaus, su kuriais susiduria tie, kurie automobilius perka. Galiausiai, būtina išskirti ir tai, jog nebūtina išsinuomuotu automobiliu naudotis keletą metų – galima jį keisti ir kas keletą mėnesių ar savaičių, renkantis naujesnį/išvaizdesnį/aukštesnės kokybės automobilį už identišką kainą,ko padaryti automobilius perkantieji tikrai negali, nebent jų pajamos yra milžiniškos.

 2. Regina sako:

  Manau, kad automobilių nuoma yra geriausias variantas, kai keliauji ir nori pamatyti miestą. Išsinuomavęs automobilį gauni visą patogumo paketą – nesi priklausomas nuo viešojo transporto, o ir kaina mažesnė nei naudotis taksi paslaugomis. Jei esi trumpalaikis gyventojas ar tik svečias, o gal tiesiog nori kažkur patogiai nuvykti, bet neturi savo auto, tai automobilių nuoma yra geras išsigelbėjimas.

 3. Danielius sako:

  Tikrai verta. Jau nekalbant apie naudą, kuri gaunama išvengiant problemų su automobilio remontu ir priežiūrą, šios paslaugos ilgame laikotarpyje leidžia ir sutaupyti. Būtent dėl to apie nuosavą automobilį pastaruosius keletą metų jau esu pamiršęs.

 4. Vida sako:

  Asmeniškai su automobilių nuoma nėra tekę susidurti. Bet šiomis paslaugomis nuolatos naudojasi keletas gerai pažįstamų šeimų, kurios drąsiai rekomenduoja šias paslaugas – teigia, jog jomis naudojantis atsikratoma daug rūpesčių, o ir kainos nėra labai didelės.

 5. nuoma sako:

  Na man kažkaip visuomet atrodė, kad nuomotis mašiną yra brangiau. Tačiau paskaitinėjus informaciją apie tai, daug straipsnių teigiančių priešingai. Trumpam kai reikia, tai manau, kad tikrai apsimoka ir žmogus nelabai turi iš ko rinktis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>