Ar verta talpinti nemokamus skelbimus?

  1. Tomas sako:

    Jei turite laiko – manau, kad verta. Yra nemažai specializuotų portalų, kuriuose yra konkrečios sritys, pavyzdžiui, skelbimai apie automobilius arba drabužius, tačiau taip pat yra ir bendrų, visoms prekėms ir paslaugoms tinkančių portalų. Taigi, kai sekantį kartą norėsite parduoti savo seną ir nereikalingą daiktą, galėsite tiesiog pasinaudoti patogiomis paslaugomis, kurias siūlo šie portalai.

    Taip pat yra galimybė ir paryškinti savo skelbimą, tačiau tai jau kainuoja kelis litus per savaitę. Tokia paslauga yra teikiama tiems žmonėms, kurie nori savo daiktus parduoti greičiau. O jeigu jūs nusprendėte įsigyti automobilį, drabužį ar dar kokį daiktą pigiau, tuomet taip pat iš pradžių geriau apsižvalgykite interneto skelbimų portaluose – neskubėkite bėgti į turgų, nes ten prekės gali būti toli gražu ne tokios kokybiškos.

  2. Benas sako:

    Taip, nemokamų skelbimų peržiūrų kiekis tikrai negali konkuruoti su mokamų skelbimų auditorija. Vis dėlto, jei kalbame apie ilgalaikį skelbimą, ir nedidelė nemokamų skelbimų tinklalapių auditorija gali tapti tikrai naudinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>