Auto priežiūrai skirto endoskopo pasirinkimas

 1. Aivaras sako:

  Tinkamam serviso darbui užtikrinti reikalinga speciali įranga, kuri ne tik padeda rasti gedimus, tačiau ir juos sutvarkyti – greitai, tiksliai, kokybiškai. Vienas tokių yra vaizdo kamera-endoskopas , kuris padeda greitai diagnozuoti mašinos gedimus ir tuo pačiu negaišinant kliento laiko – juos išspręsti.
  Tiesa, šiuo metu įrangos pasiūla rinkoje yra tokia plati, kad be specialistų patarimų rasti tinkamiausią – sunku. Įmanoma, tačiau reikia nemažai laiko. Taigi, tartis su jais – labai rekomenduojame. Lygiai taip pat kaip ir naudotis mūsų straipsniu, kuriame aptarsime svarbiausius šios įrangos niuansus.
  Pirmiausia kinta kameros dydis, kuris gali užtikrinti puikų probleminės vietos radimą bei matomumą. Standartinis dydis siekia apie 68 mm, tačiau galima rasti tiek mažesnių, tiek didesnių. Priklausomai nuo to, kokios sistemos bus dažniausiai tvarkomos – dažniausiai reikalinga ir konkreti įranga.
  Taip pat reikia daugiau dėmesio skirti vaizdo skyrai, kurios diapazonas taip pat gana platus. Standartas siekia apie 320×240 taškų. Ypač vertinamas LED ekranas, kuris suteikia ne tik kur kas paprastesnį valdymą, tačiau taip pat ir matomumą. Žinoma, raiška kinta priklausomai nuo to – koks yra ekrano galvutės skersmuo. Dažniausiai siekia iki 9 mm ir toks dydis puikiai patenkina serviso poreikius, tačiau galima rasti ir didesnių bei mažesnių, kurie kinta raiška bei matomumu.
  Pačios kameros išmatavimai svarbūs tik tokiu atveju, kai įranga bus dažnai pervežama iš vienos vietos į kitą. Žinoma, servisams dažniausiai tokio poreikio nėra. Juolab, apskritai pati kamera yra labai lengva, sveria vos 400 gramų ir jos matmenys yra, pavyzdžiui, 199 x 100 x 178mm. Dažniausiai kartu su įranga yra parduodamas ir lagaminas, kuris garantuoja saugų įrangos transportavimą ir tuo pačiu laikymą, tad būtinai pasidomėkite – kokia yra komplektacija.
  Svarbiausia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kadangi šiuo metu rinkoje pasiūla yra labai plati. Kai kurie bando susivilioti pigesniais pasiūlymais ir perka nesertifikuotas sistemas, kurios, deja, neatlieka svarbiausių funkcijų. Dažniausiai jos ir greičiau genda, tad investuokite į kokybę, kuri Jums tikrai atsipirks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>