Automobilio draudimas: mitai ir faktai

  1. Kasparas sako:

    Apsidrausti transporto priemonę privalu, tačiau vis daugiau žmonių sutinka, kad vietoje įprasto draudimo vertingiau rinktis KASKO, kadangi jo kaina nebus labai didesnė, o nauda – nepalyginama. Juk su mašinomis susijusius problemos atsitinka ne tik tik kelyje ir ne tik sąveikoje su kitomis transporto priemonėmis. O KASKO draudimas padeda net ir mažiausius nesklandumus su transporto priemone paversti patrauklia investicija. E.draudimas – geriausia pagalba atsitikus nelaimei. Tegul jis saugo Jus ir padeda iškilus problemoms jas išspręsti be jokio vargo.

    Tiesa, KASKO draudimas, kaip ir daugelis kitų populiarių paslaugų, yra apipintas mitais, kurie kartais trukdo pamatyti, kokia tai gera paslauga.

    Didelis mitas, kad KASKO draudimas yra labai brangi paslauga. Deja, šiuo metu dažniausiai tuo tiki asmenys, kurie net nebando pasidomėti, kiek realiai KASKO draudimas metams kainuoja. Juk kiekvienam klientui suma skiriasi, tad remtis kitų patirtimi paprasčiausia neverta, kadangi skaičiai nebus realūs. Taip pat mitas, kad draudimas padengs patirtas išlaidas labai retais atvejais. Taip, privalomasis auto draudimas dengia išlaidas susijusias tik su auto įvykiais. Tačiau KASKO draudimas yra kur kas atviresnis ir padengiamų problemų spektras labai platus. Galiausiai, kai kurie per mažai įsiskaito į sąlygas ir vėliau negavę tam tikrų paslaugų, kurias tikėjosi gauti, teigia, kad draudimo įmonė nepateisino lūkesčių. Tačiau kaip yra išties? Labai dažnai žmonės per skubėjimą susižavi reklamomis, kurių metų abstrakčiai supažindinama su paslaugomis. Jeigu norite būti tikras, kad radote tikrai geriausią pasiūlymą, juolab, paslaugos ne tik atitiks poreikius tačiau ir juos pranoks – skirkite kuo daugiau dėmesio detalėms.

    E.draudimas yra greitas ir paprastas būdas apdrausti savo transporto priemonę ir jaustis ramiai, kad esate puikus kelių eismo dalyvis. O kuo daugiau žinosite – tuo ramesnis galite būti, kad pasirinktas draudimas Jums puikiai tinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>