Bučiniai, kaip bučiuotis?

 1. Tomas sako:

  Bučinys suteikia labai didelės pagarbos kitam žmogui, tai parodoma aistra kuria jauti jam/jai, todėl bučiuojantis jūsų lūpos susiglaudžia ir taip parodote kaip vienas kita mylite. Bet kadangi yra daug bučinių rūšių kurios atspindi įvairiais meilės lygmenis.

  Žuvų bučinys(lūpomis prisilietimas į lūpas)

  Sulaužykite „Prisilietimo barjerą.“ Palieskite jos/jo rankas, kai jūs kalbate. Tiesiog įsitikinkite, kad jinai(jis) nebijo, tai turėtų būti greitas, nekaltas palietimas. Laikantis rankomis taip pat yra geras būdas priversti sulaužyti barjerą. Jeigu viskas vyksta gerai, pabandykite bučiavosi į skruostą. Pabučiuokite kitam asmeniui į skruostą ir stebėkite kaip jisai(jinai) reaguos, nepamirškite pabučiuoti švelniai.

  * Atkreipkite dėmesį, į jos/jo kultūrą. Tam tikrų kultūrų, pavyzdžiui, Islamo, nesilaikantiems barjero yra didelis tabu, tai gali sukelti jums rimtų problemų. Būkite labai atsargūs.

  Pažvelkite į jos/jo lūpas. Sėdėdami pakelkite galvą ir akis, žiūrėkite tiesiai į jos/jo akis. Nesmarkiai užspauskite lūpas ir užsimerkite, jūsų meilė turėtų iškarto suprasti ko jūs norite pasiekti.

  Priklausomai nuo jūsų pradinės padėties jums gali prireikti tik pasukti galvą. Jei norite, galite naudoti savo rankas, kad švelniai paraginti savo partnerio kūną ar galvos poziciją – tiesiog būkite vadovas, nenorėkite prievarta perkelti jo kūno arba laikykitės partnerio/ės.

  Romantiškas bučinys

  Kai įveiksite pirmą bučinio pakopą, galite pereiti prie antrosios, šiek tiek užmerkite akis, jūsų lūpos įsitempė. Švelniai lieskite savo partnerio viršutines arba apatinę lupą, tada atsiplėškite nežymiai. Atmerkite savo akis. Kai pamatote kito partnerio žvilgsnį, nusišypsokite ir pabandykite dar karta pabučiuoti. Jei viskas vyksta gerai, pereikite prie kito veiksmo. Arba suprantate, kad jau užtenka, atsiplėškite, nusišypsokite, ir perkelkite savo žvilgsnį kitur.

  Bučiuodamasis nuo apatinės lūpos pereikite prie viršutinės, poto bučiuokite viršutine lūpa, o vėliau apatinę lūpą. Taip žaiskite.

  Prancūziškas bučinys

  Prancūziškame bučinyje įeina ir liežuvis, bučiuodamiesi su partneriu kištelėkite liežuvį, kaip tai turėtų atrodyti? Bučiuojantis lėtai praverkite burną ir leiskite liežuviui išlįsti ir paliesti kito partnerio liežuvį. Kad partneris geriau pasijustų(aistringiau) padėkite savo ranka ant jo pečių(o jai ant liemens arba žemiau liemens). Galite partneriui su ranka perbraukti per skruostą, ar tiesiog laikytis už jo.

  Šis bučinys yra labai aistringas, jisai sujaudina hormonus, tai pasekmės gali būti labai geros.

 2. Vakaris sako:

  Tomas viską puikiai apibendrino, tik galima konkretinti kiek labiau tai, kur apie skirtingus bučinių tipus galima rasti daugiau informacijos – puikų straipsnį šia tema galima rasti wikihow svetainėje – http://www.wikihow.com/Kiss, o didelis video pamokų kiekis yra talpinamas http://www.youtube.com tinklalapyje.

 3. Goda sako:

  Svarbiausia – galvoti bučiuojantis ne tik apie save, bet ir apie savo partnerį. Tuomet nebereikės jokių technikų, norint pasiekti puikų rezultatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>