Ekspedijavimas. Kas tai?

  1. administratorius sako:

    Išgirdę žodį ekspedijavimas suklustame ir klausiame saves kas tai? Vieniems tai gali asocijuotis su žygiu po kalnuotas vietoves, kitiems tai specialios išvykos į bet kurį pasaulio kraštą. Abejais atvejais klystama. Trumpai apie ekspedijavimą – tai darbo sritis, kuri labai glaustai susijus su logistika.

    Ekspedijavimo specialistai atsakingi už krovinio vežėjo paiešką bei maršuto sudarymą, dokumentų paruošimą bei užsakymo stebėjimą realiu laiku. Jie rūpinasi krovinio pristatymu nuo taško A iki taško B, nors patys nesėda prie vilkiko vairo ir užsakymų nevykdo. Jie dirba tarsi tarpininkai tarp logistiko įmonės ir kliento. Jie atsakingi už tai, kad klientui nereikėtų rūpintis painių ir klaidingų dokumentų pildymu ir važinėjimu į muitų kontrolę. Ekspedijavime dirbantys žmonės užtikrina, kad visi reikalingi dokumentai būtų užpildyti teisingai, greitai ir kad tai nekvaršintų kliento galvos. Kaip ir daugumoje kitų sričių taip ir šioje pasitikėjimas specialistais sutaupo ne tik pinigų, laiko, bet ir nereikalingų nervų. Profesionalai pasirūpina optimaliausiu maršruto parinkimu už geriausią kainą ir laiku užpildytais dokumentai, tad klientai gali užsiimti kitais, jiems svarbiais, reikalais ir klausimais. Ekspeditorius – tai kompanija, kuri organizuoja kliento prekių importavimą ir eksportavimą. Tokios įmonės dažniausiai turi ilgametę patirtį apie dokumentacijos reikalavimus, reglamentus, transporto kaštus bei bankinę patikrą. Visi šie dalykai įmonėms norinčioms užsiimti eksportu gali atrodyti sudėtingi ir nesuprantami, todėl dauguma naudojasi ekspeditoriaus paslaugomis ir taip užtikrina saugų ir užtikrintą krovinio kelią. Be to tai puikus pasirinkimas norint išvengti stresinių situacijų, nes patirtis dirbant su brangiais projektais bei rizikos vertinimas užtikrina ekspertų konkretų mastymą, net kai atrodo, kad viskas slysta iš po kojų.

    Tagi eksportu užsiimančioms įmonėms ekspedijavimo paslaugos yra labai svarbios ir reikalingos. Tai ne tik užtikrina kokybiškai pasirinktus maršrutus ar tinkamą dokumentų pildymą, bet ir padeda išvengti stresinių situacijų tai bandant padaryti. Ieškantiems logistikos įmonių užsiimančių ekspedijavimu patariame apsilankyti https://www.adrem.lt/lt/paslaugos/transportavimas-transporto-paslaugos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>