Emigruoju! Daiktai, kurie turi būti Jūsų lagamine

 1. Sigitas sako:

  Išbandyti emigracijos duoną šiuo metu gali kiekvienas, kuris tik to nori. Tiesa, ne visi išdrįsta, tad tereikia apsispręsti, ar to norite ir pagaliau susidėti lagaminą bei įsigyti bilietą į tą šalį, kuri Jums labiausiai tinkama. Ir jokio skirtumo, ar mokate užsienio kalbą (darbo pasiūlymai nemokantiems kalbos: https://www.headex.eu/lt/ieskantiems-darbo/uzsienis/be-kalbos/), ar norite vykti su antra puse – tereikia susidėti lagamino turinį ir keliauti ten, kur Jums labiausiai tinka bei patinka.

  Dokumentai

  Žinoma, pirmiausia reikia rūpintis dokumentais, kurie užtikrina, kad būsite legalus gyventojas. Jeigu keliaujate per agentūrą – tokiu atveju didžioji dalis dokumentų bus sutvarkyta už Jus, tad Jums netiks juos pasiimti su savimi. Galite tartis su agentūra, klausti – jie padės sudaryti reikalingų daiktų sąrašą.

  Drabužiai įvairioms progoms

  Žinoma, reikia pasirūpinti labai skirtingais drabužiais, kurie gali užtikrinti, kad ne tik darbe, tačiau ir namuose, išėjimų į miestą metu – tikrai visada turėsite ką apsirengti. Kai kuriems atrodo, kad naujoje šalyje galės įsigyti naujų rūbų, tačiau mes siūlome pačioje pradžioje per daug nesišvaistyti pinigais nereikalingiems daiktams. Taigi, geriausia, kai drabužiai atsivežti iš namų.

  Higienos priemonės

  Kaip kad reikalingi drabužiai – taip pat siūlome pasirūpinti ir higienos priemonėmis, kosmetikos gaminiais, kurie Lietuvoje, lyginant su kitomis ES šalimis – kur kas pigesni. Vėlgi, įsigyti tai, ko reikia, galima ir kitose šalyse, tačiau dažniausiai pati pradžia naujoje šalyje ir taip gana finansiškai sunki, tad geriausia, kai netenka investuoti į smulkmes.

  Pinigai atsargai

  Taip pat reikia pasirūpinti ir pinigais, kurie turi būti laikomi juodai dienai. Tai yra kiekvieno atsakingo žmogaus pasirinkimas. Geriausia tokius pinigus laikyti per kelias vietas, kad atsitikus nelaimei, jeigu Jus apvogtų – visada būtumėte raus dėl savo finansinės pagalvės.

  Atsiminimų daiktai

  Taip pat kai kuriems labai svarbu, kad svetimoje šalyje jaustųsi kaip namuose. Tokiu atveju verta su savimi pasiimti smulkmenas, kurios galėtų padėti psichologiškai gerai jaustis. Kol vieniems tai yra tik nuotraukos, tuo tarpu kiti ima papuošalus, galbūt net kažkokius žaislus. Tai gali būti saugumo suteikianti smulkmena.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>