Greitas būdas sudeginti riebalus

  1. administratorius sako:

    Visi supranta kad norint sulieknėti reikia ne tik sportuoti bet mažiau valgyti. Tačiau nereikia persistengti. Ar žinote kad staigus maisto ribojimas organizmą gali paveikti priešingai, suvalgytas maistas kaupsis viršutiniame odos sluoksnyje riebalo pavidalu. Kaip atsikratyti riebalų per trumpą laikotarpį?

    Ribokite maisto vartojimą tolygiai. Nereikia atsisakyti maisto ir vartoti tik skysčius. Suvartojamų kalorijų kiekį mažinkite kas savaitę po 20-30 proc. tokiu būdu jūs nesutrikdysite medžiagų apytakos organizme. Jėgos pratimai yra labiausiai tinkami metant svorį nes netgi po treniruotės organizmas dar ilgiau nei parą degina riebalus atstatinėdamas jėgas. Riebalinio sluoksnio mažėjimas susijęs su raumenų mase, kuo raumeningesnis jūsų kūnas tuo daugiau kalorijų sudeginate treniruočių metu. Daug kas vis dar klaidingai įsitikinęs kad bėgimas yra pat geriausias būdas mesti svori tačiau tai netiesa nes raumenų mankštai reikalingi svarmenys. Kultūrizmo treniruotės Vilniuje gali padėti pasiekti jūsų norimo rezultato per trumpesnį laiką. Treniruojantis labai svarbu palaikyti intensyvų ritmą, mažiau laiko skirti pertraukėlėms, geriau trumpos ir dažnos pertraukėlės nei retos ir ilgos. Tarp jėgos pratimų rekomenduojama įterpti ir greitų pratimų pvz. šokinėjimas su virvute. Norint atsikratyti riebalų nereiškia kad jų ir negalite valgyti. Kiaulienos riebalai žinoma netinka tačiau atsisakę gyvūlinės gilmės riebalų juos turite pakeisti žuvies taukais kuriuose yra omega 3, taip pat augalinės kilmės riebalų iš riešutų, alyvuogių, kiaušinių. Cukrus ir krakmolas yra didžiausi priešai ne tik tiems kurie siekia sumažinti savo apimtis bet ir apskritai visų amžiaus grupių žmonėms. Vaisiuose, uogose ir daržovėse yra natūraliai užtektinas kiekis cukraus tačiau jei visgi negalite atsispirti saldiems gėrimams ar patiekalams juos geriau būtų vartoti tik iš ryto ir per pietus, vėliausiai iki 14 val. arba iki to laiko kai einate treniruotis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>