Ką reikia žinoti apie elektronines cigaretes?

  1. Lina sako:

    Ar verta mėginti elektronines cigaretes, jeigu dabar rūkote paprastas cigaretes ir tikitės rasti kokią nors sveikesnę alternatyvą? Daugeliu atvejų, toks dalykas yra vertas pabandymo. Elektroninės cigaretės iš tikrųjų turi kelis pagrindinius privalumus lyginant su įprastomis cigaretėmis. Vienas iš pagrindinių privalumų yra tas, kad elektroninės cigaretės turi visai kitokius dūmus, tad ir nevyksta tokie cheminiai junginiai, kokie vyksta tuo atveju, jeigu jūs rūkote paprastas cigaretes. Juk daugelis žmonių puikiai žino, kad paprastose cigaretėse didžiausią kenksmingumą turi visai ne tabakas, o būtent įvairūs cheminiai priedai. Taigi, tokių dalykų nėra elektroninėse cigaretėse, tad galima jaustis šiek tiek saugiau.
    O kalbant apie kainos skirtumą, vertėtų pasakyti, kad norint pereiti prie elektroninių cigarečių rūkymo jums gali tekti sumokėti šiek tiek daugiau pinigų pradžioje, kadangi naujas elektroninės cigaretės komplektas turėtų kainuot bent šimtą litų, nors kai kuriais atvejais kaina gali svyruoti ir apie dviejų šimtų litų ribą. Ką gi, nors tai ir atrodys daug iš pradžių, tačiau bėgant laikui jūs pastebėsite, jog išlaikyti savo elektroninių cigarečių pomėgį kainuoja kur kas mažiau, negu kad kiekvieną dieną pirkti vis po naują paprastų cigarečių pakelį. Tai yra gana paprasta paaiškinti – juk vieno komplekto su buteliuku skysčiui užtenka net iki pusės metų, o rūkoriai, dažnai mėgstantys parūkyti, gali išleisti po dvidešimt litų per dieną vien tik cigarečių pakeliams!

    Taigi, nuo šiol jūsų piniginė neturės kentėti dėl tokio jūsų pomėgio, arba kentės gerokai mažiau. Tą patį galima pasakyti ir apie jūsų sveikatą, kadangi yra manoma, kad elektroninės cigaretės kenkia jūsų sveikatai kur kas mažiau, nei tai, kas jums yra žinoma kaip įprastos cigaretės, kuriose neretai net nėra tikro tabako. Taigi, išbandykite elektronines cigaretes, jeigu norite šiek tiek pakeisti savo rūkymo pomėgį į geresnę pusę – galbūt jums tai bus naudinga, o galbūt taip iš viso priartėsite prie to, jog pagaliau mesite rūkyti.

  2. Vismantas sako:

    Būtina išskirti tai, jog elektroninių cigarečių pasiūla yra žymiai didesnė už įprastų cigarečių pasiūlą, kas leidžia kiekvienam žmogui atrasti asmeninius lūkesčius geriausiai atitinkantį variantą. Galime rinktis elektronines cigaretes pagal išvaizdą, formą, jose talpinamo nikotino skysčio skonį ir jame esančio nikotino kiekį, bei daugybę kitų aspektų, kas puikiai atspindi tai, jog asmeninius lūkesčius atitinkančią elektroninę cigaretę gali rasti kiekvienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>