Ką reikia žinoti apie Google reklamą?

 1. Ponas sako:

  Internetui vis labiau populiarėjant, internete vis sparčiau daugėja įvairaus pobūdžio internetinių svetainių. Konkurencija vis didėja, stipriausieji lieka, o silpnesni krenta kaip rudeniniai lapai. Tenka pripažinti, jog konkurencijos dėka iš rinkos iškrenta pakankamai nemažai niekinių svetainių, tačiau tenka pripažinti, kad neretai pasitaiko ir tokių atvejų, kai dėl konkurencijos iš interneto erdvės dingsta pakankamai turiningos ir kokybiškos svetainės. Kodėl taip yra? Atsakymas paprastas – reklama.

  Reklama yra variklis, varantis kiekvieną svetainę. Be reklamos paprasčiausiai neįmanoma išlysti į viešumą. Būtent todėl daug perspektyvių projektų žūva, nes kokybiškai dirbti su SEO moka tikrai ne visi ir tikrai ne kiekvienas sugeba išnaudoti visas jos galimybes, o lėšų kokybiškai reklamai iš mažųjų projektų neturi beveik niekas.

  Vis dėlto, ar tikrai nėra reklamos būdų, kuriuose būtų galima pasiekti maksimalų rezultatą už prieinamą kainą? Yra. Tai Google reklama. Kodėl? Tikriausia daugelis žino, jog Google – lankomiausia svetainė visame pasaulyje. Vien jau tai puikiai atspindi faktą, jog auditorija yra milžiniška. Juk Google apsilanko milijonai žmonių kiekvieną dieną, tad vienaip ar kitaip, nesulaukti žmonių dėmesio reklamuojantis yra tiesiog neįmanoma.

  Google suteikia biudžeto nusistatymo galimybę, kuri garantuoja, kad neišleisite per daug ir nepatirsite neplanuotų nuostolių, tad sau išgalėti bent šiek tiek reklamos gali tikrai kiekvienas. O žinant faktą, kad jūs mokėsite tik už paspaudimus, o už visus žmones, kurie matys jūsų banerį bet ant jo nespaus mokėti nereikės, telieka pavadinti Google ne išnaudotu deimantu.

  Google reklama yra tiesiog puiki galimybė išleidžiant minimaliai pasiekti maksimaliai gerą rezultatą iš reklamos. Puikios galimybės, prieinama kaina ir milžiniška auditorija tiesiog priverčia pripažinti faktą, jog Google reklama yra geriausias variantas tiek naujoms svetainėms, tiek jau patyrusioms. Nepamirškite Google reklamos bei naudokitės ja, nes neišnaudoti tokios galimybės būtų tiesiog nedovanotina.

 2. Tadas sako:

  Veikiausiai labiausiai akcentuotinu faktu apie Google reklamą galime laikyti tai, jog žmonės, kurie naudojasi šia reklamos programa, moka ne už reklamos parodymus, o už paspaudimus ant jos. Tai yra ypač džiugi naujiena žmonėms, ieškantiems reklamos galimybių, kadangi tai yra puikus būdas sutaupyti neaukojant reklamos kokybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>