Ką reikia žinoti apie greičio dėžių remontą?

  1. Tomas sako:

    Greičio dėžė yra vienas iš svarbiausių įrankių valdant jūsų automobilį. Taigi, ką daryti, kad jūsų automobilis būtų puikiai valdomas ir kur kreiptis, jeigu atsiranda problemų su greičio dėže? Žinoma, reiktų kreiptis į auto profesionalus, kurie galėtų techniškai ištirti jūsų automobilio greičio dėžę ir paruošti ją remontui. Greičio dėžių remontas labiau reikalingas automatinėms pavarų dėžėms – šios genda kur kas dažniau nei mechaninės.

    Mechaninės automobilio dėžės priežiūra yra visai nesunki – reikia tiesiog peržiūrėti ar neprabėga alyva, ar tepalai yra savo vietoje ir jų nereikia atnaujinti. Mechaninės greičio dėžės negenda būtent dėl to, kad jų priežiūra yra lengvesnė, tačiau jas prižiūrėti būtina, kadangi kitu atveju gali atsirasti tikrai rimtų gedimų, o tada jau greičio dėžių remontas bus kur kas sunkesnis nei paprastos automatinės dėžės.

    Taip pat svarbu apskaičiuoti, kiek turi būti užveržti varžtai greičio dėžėje. Tai labai priklauso nuo pačio gamintojo nurodymų. Reikia apskaičiuoti ir reikiamą temperatūrą, kad greičio dėžių remontas nebūtų netikslus ar net beprasmiškas. Jeigu keičiant tepalus greičio dėžės temperatūra yra panaši į tą, kuri yra apskaičiuota pagal firminius reikalavimus, tuomet greičio dėžių remontas ilgai neužtruks, kadangi vadinasi, jog didelių problemų su greičio dėže nėra. Taigi, prieš pradėdami greičio dėžės remonto darbus pasitarkite su specialistais, kurie tiksliai pasakys kokie yra gedimai ir tuomet greičio dėžių remontas bus kur kas tikslingesnis, o jei tame pačiame autoservise atliksite ir automobilio diagnostiką, ir ten pat užsisakysite greičio dėžės remontą, tuomet nemenka tikimybė, kad gausite ir nuolaidą.

  2. Edgaras sako:

    Veikiausiai svarbiausia, ką reikėtų žinoti apie greičio dėžių remontą, yra tai, kaip jo išvengti, kadangi šios paslaugos kainos yra išties didelės. Tai padaryti galima automobiliu tvarkingai važiuojant, nuolatos patikrinant alyvos santaupas automobilyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>