Ką reikia žinoti apie nekilnojamo turto draudimą?

 1. Olia sako:

  Draudimas – tai galimybė už nedidelę pinigų sumą suteikti sau ramybė dėl įvairių pavojų, jei konkrečiau – dėl to, ką prarandate įvairių atsitikimų metu. Vis dėlto, šiame straipsnyje šnekėsime tik apie vieną draudimo rūšį – nekilnojamo turto draudimą.

  Nekilnojamo turto draudimas – tai viena pagrindinių draudimo rūšių. Šiuo draudimu galite apdrausti savo nekilnojamą turtą, t.y. namus ar įvairius pastatus. Tai leidžia jums apsidrausti nuo įvairių stichinių nelaimių, kaip pvz. žemės drebėjimų, ar kitokio pobūdžio nelaimių, galinčių atsitikti jūsų nekilnojamam turtui. Nekilnojamo turto draudimas leidžia būti ramiems dėl savo namų bei nesirūpinti kad kas nors jiems atsitiks.

  Taip, faktas jog nekilnojamo turto draudimas yra vienas brangiausių yra tikras, tačiau turite suprasti, jog nekilnojamo turto kaina šiais laikais yra tikrai didelė, tad tampa akivaizdu, kad jei norite apsidrausti nuo šio turto praradimo kaina taip pat nebus juokinga. Taip, verta paminėti ir tai, jog nekilnojamo turto draudimas internetu yra netgi labai svarbus, tačiau tikrai nėra vienas iš populiariausių. Kodėl? Pirmiausia, vėl gi grįžtame prie kainos temos kadangi šis draudimas kainuoja tikrai nemažai. Taip pat daug daro ir tai, jog nekilnojamo turto draudimu galima apdrausti tik įvairius pastatus, butus ar namus, o šiais laikais populiariau yra drausti ne būtent kažkokius tai pastatus, tačiau draustis nuo tam tikrų nelaimių, nes tai yra pigiau. Taip pat, žmonės dažniausiai tikisi kad jų namai ir taip yra saugūs tad mieliau draudžia savo transporto priemones ar net savo ar giminių gyvybes.

  Viską sudėjus, nekilnojamo turto draudimas šiais laikais yra labai svarbus, nes galimybė apsidrausti nuo įvairių pavojų savo namams yra netgi labai svarbi. Nors kaina ir nėra maža, tačiau visą tai atperka saugumo jausmas, nes žinant, jog jūs namai yra apsaugoti nuo bet kokių pavojų yra tikrai vertas investicijų.

 2. Gintaras sako:

  Pagrindinis dalykas, kurį reikia žinoti apie šią draudimo rūšį – akivaizdi jos svarba žmogaus kasdienybei. Taip, žmonės šį faktą neretai nustumia už ganėtinai didelių tokio draudimo kainų, bet faktas, jog nekilnojamas turtas yra viena iš brangiausių investicijų, tad tinkamai ją apsaugoti yra nors ir ne pigu, bet ypač naudinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>