Ką reikia žinoti renkantis fotografą?

  1. Rimas sako:

    Taip, yra daugybė labai svarbių dalykų, pagal kuriuos vertėtų rinktis fotografą, bet jei reikėtų išskirti vieną, tai neabejotinai būtų buvusių fotografo klientų atsiliepimai apie jį. Atsiliepimai gali ne tik atskleisti fotografo patirtį, atsižvelgiant į jo atliktų užsakymų kiekį, bet ir atliktų darbų kokybę, kas yra ypač svarbu siekiant išsirinkti maksimaliai aukštos kokybes paslaugas teikiantį šios srities atstovą. Atsiliepimai ypač naudingi ir dėl to, nes leidžia daugiau sužinoti ne tik apie fotografo gebėjimą atlikti kokybiškas fotografijas, bet ir apie komunikacinius gabumus, kurie profesionaliam fotografui yra taip pat labai svarbūs.

  2. krikštynos sako:

    Tikrai svarbu renkantis fotografą atsižvelgti į pažįstamų žmonių rekomendacijas. Neseniai krikštijome dukrą ir taip atsitiko, kad fotografo reikėjo skubiai ir deja, bet teko nusivilti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>