Kaip apsaugoti savo kelius dirbant?

 1. administratorius sako:

  Dirbant įvairius darbus labai svarbu ne tik jaustis patogiai, bet ir apsaugoti save nuo galimų pažeidimų ar traumų. Viena iš pažeidžiamiausių žmogaus kūno vietų yra keliai. Pažeidus kelio sąnarį, galima ne tik sutrikdyti judėjimo funkciją, bet ir išprovokuoti įvairias uždegimines reakcijas ar lėtines ligas. Dėl šios priežasties, jei tenka darbuotis ilgai klūpant, verta pagalvoti apie tinkamą kelių apsaugą.

  Apsaugoti kelius galite naudodami specialius antkelius. Dažnai antkeliai darbui būna universalaus dydžio, reguliuojami, pagaminti iš elastingos medžiagos, praleidžiančios orą. Galima rinktis iš kelių tipų antkelių. Pavyzdžiui, geliniai antkeliai, ne tik gerai apsaugo, bet ir iš vidaus yra minkšti, neslystantys, lengvai prisitaikantys prie anatominės kelio formos. Juos patogu užsisegti, nes užsegimas yra su tvirtu lipduku. Juos lengvai galite pasukti jums patogiu kampu, nesikeliant nuo žemės. Antkeliai darbui puikiai užsisega ant bet kokio paviršiaus drabužių. Taip pat galima rinktis standartinius apsauginius antkelius. Jie neužima daug vietos ir yra lengvi, todėl paprasta juos pasiimti su savimi.

  Gana populiarūs yra įkišami antkeliai, kuriuos itin lengva naudoti su specialiomis kelnėmis ar specializuota darbo apranga. Tuomet nereikia užsisegti ar nusisegti antkelių, juos tiesiog užtenka įkišti į specialias jiems skirtas vietas kelnėse ir galėsite laisvai jais naudotis atsiklaupus. O prireikus greit atsistoti ir nevaržomai judėti.

  Antkeliai yra patogūs naudoti, ne tik klūpant ant kietos dangos ar paviršiaus, bet ir ant nelabai lygios vietos, pavyzdžiui purios žemės, darbuojantis darže, ravint, sodinant daržoves ar sode, puoselėjant gėlynus. Jie padeda tolygiai paskirstyti slėgį, tenkantį sąnariams ir spaudimo jėgą, todėl kojos greit nenutirps ir nepavargs.

  Tam, kad galėtumėte ilgiau būti darbingais ir nepavargti, būtina tausoti savo sveikatą ir rūpintis tinkamomis darbo priemonėmis bei apranga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>