Kaip apsaugoti sofą nuo mažų vaikų?

  1. Aivaras sako:

    Balta odinė sofa suteikia kambariui švaros, nesugadintos atmosferos, ypač kol oda vis dar šviesi ir nauja. Pridėkite kelis vaikus, kurie elgiasi kaip vaikai, ir ta sofa netrukus gali tapti purvina netvarka. Nebent norite apsaugoti sofą su užvalkalu arba paprašyti vaikų, kad jie laikytųsi atokiau sofos, prevencinės priemonės yra skirtos tam, kad sofa atrodytų nauja.
    Patiesalas, tai didžiausia prevencija norint apsaugoti bet kokią sofą, ypač nuo vaikų. Tokia prevencija taip pat yra vienas iš būdų, kaip apsaugoti sofą nuo dėmių. Išsilieja ir išsitepa net ir tada, kai kaltininkai yra suaugusieji, todėl maisto naudojimas sėdint ant sofos reiškia, kad jums nereikės rūpintis prarastais bulvių traškučiais ar išsiliejusiomis vynuogių sultimis. Kreidelės, žymekliai, rašikliai, žirklės, dažai ir žaidimų molis yra kai kurios medžiagos, kurias reikia uždrausti ant sofos – bet kuri iš jų gali sukelti dėmių ant sofos ar ją tiesiog sugadinti. Jei vis tiek išsiliejo, nedelsdami nuvalykite drėgnu skudurėliu arba odos valikliu.
    Purškalai ir apsaugos priemonės. Apsauginiai purškikliai, panašūs į tuos, kurie naudojami odiniams arba zomšiniams batams ir striukėms, sukuria ploną barjerą, kuris padeda išvengti dėmių ant odos. Šie purškalai parduodami baldų parduotuvėse. Odą taip pat gali dėmėti plaukų ir odos riebalai, taip pat neplauti audiniai, pavyzdžiui, naujas džinsas, todėl ant odos uždėkite rankšluosčius arba sofos užvalkalą, jei kas nors dažnai sėdi toje pačioje vietoje. Specialūs odos valikliai pašalina dėmes nuo plaukų ir kūno aliejų, taip pat gali būti naudojami vietoms, kuriose nusidėvėjusi apsauginė odos danga, padengti. Jei tai odinė sofa, būtinai ją reikia kartas nuo karto impregnuoti su specialiomis priemonėmis, kurios taip pat bus kaip apsauga nuo įbrėžimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>