Kaip atsiprašyti?

 1. Paulius sako:

  Išsakyti savo meilę, aistrą, ar tiesiog jausmus, mylimam žmogui, yra tikrai nelengvas darbas. Juk reikia apgalvoti ką ir kaip sakysite, kiekvieną smulkmeną, tad visas šis procesas tampa tikrai pakankamai kebliu. Vis dėlto, kaip reikėtų sakyti gražius atsiprašymo žodžius? Būtent apie tai ir šnekėsime šiandienos straipsnyje.

  1.Romantiška aplinka.
  Jei norite atsiprašyti dėl vienokios ar kitokios savo klaidos tinkamai, padarykite atsiprašymui tinkamą aplinką – pridekite žvakių, paruoškite skanią vakarienę, vyno, užleiskite tylią, romantišką muziką bei pakvieskite savo antrąją pusę vakarienės. Jos metu kuo puikiausiai galėsite atsiprašyti dėl kažko, ką padarėte ne taip. Vis dėlto, tokiam scenarijui netinka milžiniškos klaidos kaip neištikimybė, vagystės ir tt.. Šiuo atveju galite atsiprašyti tik už smulkesnes klaidas, kadangi minėtoms stambaus dydžio klaidoms reikia visai ko kito, greičiausiai rimto pokalbio.

  2.Paprastas atsiprašymas.
  Vis dėlto, yra variantas, kaip galite atsiprašyti netgi labai paprastai, tačiau pakankamai neprastai. Tiesiog pokalbio, kuriame diskutuosite apie tai, ką padarėte, metu, pasistenkite neatsikalbinėti, nevartoti banalių žodžių – tiesiog išliekite savo širdį, apgailestaukite. Visiškas šnekėjimas iš širdies jums tikrai padės susigrąžinti mylimo žmogaus pasitikėjimą, bei be abejo, gauti atleidimą.

  Viską sudėjus, pasakyti gražius atsiprašymo žodžius yra tikrai nelengva. Mes dažniausiai pripratę tiesiog pasakyti žodį atsiprašau, tačiau neretai pasitaiko atvejų, kuomet šio vienintelio žodžio tikrai nepakanka. Būtent dėl to, jei jums susidariusi situacija yra pakankamai kebli, bei norite ją užglaistyti su kaupu, įdėkite ne tik pastangų bei darbo, tačiau ir visą savo širdį – tuomet atsiprašymas turėtų ne tik gražinti jūsų santykius į buvusį lygį, tačiau netgi pakelti į aukštesnį.

 2. Ovidijus sako:

  Taip, jei kalbame apie smulkmenas, dažniausiai pakaks ir plačiai Lietuvoje jau paplitusio „sorry“. Vis dėlto, jei kitam žmogui padarėte kažką tokio, kam vieno trumpo žodžio pamiršti neužteks, tuo ir neapsiribokite – susėskite su tuo žmogumi bei išreikškite jam savo jausmus bei nuoširdų gailestį, kas yra tiesiausias kelias į atleidimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>