Kaip išgydyti depresiją?

  1. Jovita sako:

    Depresija tai psichologinė būsena arba liga, kurios simptomai – nuslopinta energija, sumažėjęs džiaugsmas gyvenimu bei apatiškumas į likusį pasaulį. Depresija yra ne ką mažiau pavojinga už pačias baisiausias medicinines ligas, nes ja sergantys žmonės linksta į narkotikus, alkoholizmą ar net savižudybę. Kaip gydyti depresiją ir kuo gali padėti reiki seansas?

    Nuo depresijos bei įvairių psichinių ligų geriausiai gydo rutinos pakeitimas bei dėmesys sau. Dėmesį sau galima skirti įvairiais būdais: užsirašyti į naują būrelį, pradėti sportuoti, pradėti piešti arba rūpintis savo kūnu. Pastarąjį punktą galite išpildyti ir eidami į pirtį, baseiną arba naudodamiesi įvairių terapijų teikiamais privalumais. Viena iš tokių terapijų – Reiki, atėjusi iš Japonijos. Tikra tiesa, kad rytuose žmonės daug geriau pažįstami su savo kūnu, moka jį atpalaiduoti, sustiprinti iš vidaus bei yra ilgaamžiai. Taip yra dėl to, jog jie rūpinasi savimi ir savo sveikata bei neignoruoja veiksmingų būdų save gydyti.

    Šios terapijos metu yra prisiliečiama prie žmogaus kūno ir naudojant vidinę reiki energiją, suaktyvinama vidinė „paciento“ arba „masažuojamojo“ energetika. Nors paviršinio ar fizinio poveikio iškart justi gali ir nepavykti, mintimis ir psichologiškai atsipalaiduodami bei susikoncentruodami į savo pusiausvyrą galite sugrąžinti geras emocijas, ramybę ir harmoniją į savo gyvenimą.

    Seansuose dalyvavę žmonės teigė, kad po jų jautėsi žvalesni, darbingesni, atsipalaidavę ir miegojo geriau bei tiesiog jautėsi sveikesni ir labiau pasiruošę gyvenimo iššūkiams. Reiki nėra trumpalaikių rezultatų kalvė, tai yra lėtas, tačiau be galo efektyvus procesas, todėl rekomenduojama periodiškai save palepinti ir savo kūną atgaivinti tokiais seansais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>