Kaip išlaikyti darnią šeimą?

 1. Paulius sako:

  Senovėje buvo akmens amžius, aukso amžius ir t.t., dabar atėjo Interneto amžius, kai žmonės vis daugiau bendrauja virtualiai. Tačiau norint išlaikyti gerus santykius šeimoje dėl realaus bendravimo, kad taip atsitiktų, jis turi būti prioritetus. Nekalbėjimas, ar vengimas kalbėti, kenkia jūsų šeimai, turite dažniau praleisti laiko su savo šeima, nuveikti ką nors prasmigo ir visi kartu. Svarbu žinoti, kad užduotys su šeima neturi būti varginančios. (kaip malkų nešiojamas ar kitoks sunkus darbas, dažniausiai susipyksite negu pradėsite geriau bendrauti tarpusavyje)

  Šeimos valgymas kartu.

  Patariama visada valgyti kartu, su šeima visi susėdę, išjunkite televizorių, ar kitas priemones, kaip radiją ir panašiai, kad jums netrukdytų. Neleiskite įjungti šeimos nariui televizoriaus ar kito prietaiso, geriau ramiai pavalgykite, paklausinėkite vienas kito apie ką nors šmaikštaus, neklausinėkite savo vaikų apie mokslą. Klausinėkite, pagirkite kokie jie gražūs ir taip toliau, neklausinėkite „ką jie veiks“, ar „kaip sekasi mokykloje“.

  Individualus laikas

  Jeigu turite ne vieną vaiką, leiskite jiems elgtis savarankiškai, pamokykite juos ką nors daryti, žaisti ar panašiai, duokite užduotis, ir vėliau duokit siurprizą, kuo dažniau juos gundysite, tuo labiau jums į tai atsilieps geruoju. Duokite vaikams ir šiek tiek privatumo.

  Pasivažinėjimai su mašina

  Kai vežat vaikus į jų būrelius, neleiskite jiems tyliai sėdėti, išjunkite radiją, arba tiesiog palikite radiją įjungta ir pakalbėkite apie ką nors, nesivelkite į jų valdas, kaip ką darysi vėliau, ar kaip sekasi mokykloje, neklausinėkite šių klausimų. Klauskite kada atvažiuoti jį pasiimti ir panašiai.

  Sukurkite Šeimos svetainė

  Jūsų nariai, dažniausiai pasislepia už kompiuterių ekranų. Na, jei jūs negalite jų nugalėti, prisijunkite prie jų. Pabandykite sukurti šeimos svetaine. Įkelti nuotraukas, sukurti šeimos nariams dienoraštį ir planą kalendorius veiklą, kurias planuojate kartu.

  Padarykite šeimos tradicijas svarbias

  Jeigu jau turite šeimos tradicijas, neleiskite joms išnykti. Pavyzdžiui kiekviena savaitgalį eiti į kiną, tokie dalykai labai pagerina jūsų šeimos padėtį.

  Pagarba

  Kiekvienas šeimos narys kiekvienam jaučia tam tikrą pagarbą. Jai vaikas ką nors iškrėtė nedoro, sudrausminkite jį bet nepažeiskite jo/s pagarbos. Taip išlaikysite tarpusavio santykius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>