Kaip išmokti šokti valsa?

 1. Giedrius sako:

  Valsas kilęs iš senųjų vokiečių liaudies šokių. Dauguma valsų yra lėti ir turi savo pagrindinius žingsnelius. Šį šokį galima greitai ir lengvai išmokti.
  Štai pagrindiniai žingsniai:

  Atsistokite su partnere į klasikinę šokių poziciją. Savo dešinę ranką uždėkite partnerei ant liemens, o kaire paimkite jos dešinę. Jos ranka kairė turi būti ant jūsų dešiniojo peties. Tai pavyks lengvai ir natūraliai, nes esate tai matę daugybę kartų. Partnerė turės sekti jūsų judesius ir juos atkartoti veidrodiniu principu.

  Klausydami muzikos pabandykite įsidėmėti vieną ritmą, kuriuo pastoviai judėsite ir vadovausitės savo galvoje (1-2-3, 1-2-3, 1-2-3….). Su lyg vienu ženkite žingsnelį į priekį kaire koja, jūsų partnerė turėtu daryti pagal veidrodinį principą (žingsnį atgal su dešine koja).

  Su lyg dviem, žingsnis į priekį su dešine koją (partnerė kaire koja atgal). Žingsniu pabaigoje jus turite stovėti vienas prieš kitą.
  Perkelkite savo svorį į dešinę koją, nejudinant kairės, tai švelnus pasvirimas.

  Su lyg trim, perkelkite kairę koją slydimo būdu greta dešinės. Kojos atsidurs vėl kartu. Vėlgi jūsų partnerė turi atkartoti jūsų veiksmus. Dabar Jūs ir vėl pradinėje pozicijoje.

  Jeigu ritmą nuo 3 praplėsite iki 6 (1-2-3-4-5-6), tai su lyg keturiais ženkite su dešine koją žingsnį atgal. Partnerė turėtu žengt į priekį su kaire koja.
  Su lyg penkiais, ženk žingsnį atgal ir kairėn su kaire koja ir permesk visą svorį į kairiąją.

  Su lyg šešiais, slydimo būdu perkelkite koją atgal, kad atsistotumėte vėl į pradinę pozicija.

  Dabar žengiate pirmąjį žingsnį panašiai kaip antrąjį, kaire koja į priekį ir tuo metu jūs ir jūsų partnerė turite pasisukti ketvirtadalį rato prieš laikrodžio rodyklę. Tada tęskite ir kartokite taip pat tik judėdami ratu.

  Jeigu pajautėte jog savo judesiais sukūrėte langelį po kojomis tai gerai, jūs supratote. Liko tik išmokti atsipalaiduoti šokant valsą, judėti lengvai ir elegantiškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>