Kaip mesti rūkyti?

 1. Tomas sako:

  Nepereik ant mažiau dervų ar nikotino turinčių cigarečių
  Tai tave privers tik ilgiau ir stipriau įtraukinėt dūmą, ko pasekoje gausi daugiau nikotino, ir turbūt pradėsi daugiau rūkyti.

  Motyvuok save

  Nori geriau jaustis ar geriau atrodyti? Nori pagerinti savo sveikatą ar būti geras pavyzdys savo vaikams? Galbūt tu nori apsaugoti savo šeimą nuo sveikatos sutrikimų kurias gali sukelti cigarečių dūmai? Kokia bebūtų priežastis, tie žmonės kurie yra labiau motyvuoti turės didesnę tikimybę mesti rūkyti. Tad surask savo motyvaciją ir naudokis ją.

  Laikykis toliau nuo rūkančių žmonių

  Jei nenori rūkyti , laikykis kuo toliau nuo cigarečių ir nuo žmonių kurie rūko šalia tavęs, nes jei kvėpuosi cigarečių dūmais bus tik dar sunkiau mest rūkyti.
  Žinokite, kad bandant mest rūkyti reiks daug pastangų ir tai nebus lengva
  Turint tai omenyje, reiks naudotis įvairiomis pagalbomis, tokiom kaip nikotino terapija, naudojant nikotino pleistrus arba nikotino kramtomas gumas, naudoti tam tikrus vaistus, dalyvauti įvairiuose metančiųjų rūkyti žmonių seminaruose, bei naudotis knygom arba video pagalba.
  Puse visų suaugusių rūkalių sėkmingai metė rūkyti, tai reiškia, kad ir tu tai gali padaryti
  Milijonai žmonių prieš tave sėkmingai metė rūkyti. Tad džiaukis žinodamas tai ir pasitelk tų žmonių pagalba kurie sėkmingai metė rūkyti.

  Pripažink, kad tu negali padaryti to vienas

  Pasikalbėk su savo daktaru ir paprašyk patarimų bei pagalbos metant rūkyti. Pasakyk savo šeimai ir draugams apie savo pastangas, kad jie tau padėtų atsispirti pagundai rūkyti ir palaikytų tave bandant mest.

  Mankšta

  Kasdieninė mankšta gali padėti sumažinti potraukį rūkymui, pagerinti nuotaiką ir suteikti gerą nuotaiką. Vaikščiojimas yra gera mankšta žmonėms sergantiems LOPL (lėtine obstrukcine plaučių liga) nes jis mažai apkrauną jūsų kūną ir yra lengvai atliekamas. Prieš pradedant sportuot geriausia pasitarti su savo daktaru, kad jis pilnai galėtu įvertinti jūsų sveikatos galimybes.

  Turėk gerai subalansuota mitybą

  Kai meti rūkyti, tavo kūnas dirba “viršvalandžius” bandydamas pašalinti sukauptus toksinus. Tad tau reikia turėti subalansuotą mitybą iš 5 pagrindinių maisto grupių įskaitant vaisius ir daržoves, pieno produktus, mėsos produktus (labiausiai vištienos ir žuvies) ir grūdų produktus. Venk greito maisto ir tuščių kalorijų.

  Gerk daug vandens

  Kad išvalyti kūną nuo toksinų vanduo yra privalomas. Per dieną rekomenduojama išgerti 8 stiklines vandens, optimaliai sveikatai ir hidratacijai palaikyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>