Kaip nepermokėti įrengiant miegamąjį?

 1. Ernesta sako:

  Miegamasis yra ta vieta namuose, kurioje norisi maksimalaus komforto. Apart svetainės, neturime nė vienos vietos, kur taip norisi minkštų, patogių baldų bei tinkamo jų išdėliojimo. Sprendimai tinkamam miegamojo įrengimui dažniausiai nėra sudėtingi, na, nebent sumontuoti lovą arba įnešti spintą, bet visa kita tikrai nėra ir neturi būti nei labai brangu, nei labai sudėtinga. Kad nereikėtų permokėti, paruošėme straipsnį apie ekonomišką, komfortiško miegamojo įrengimą. Štai pora patarimų.

  Daug kur galima miegoti tiesiog ant čiužinio
  Jeigu gyvenate modernaus interjero bute arba naujos statybos namuose, tikrai nėra būtina pirkti lovos. Siekiant sutaupyti tai bus tik papildomos, ne būtinos išlaidos, mat geram miegui užtenka ir čiužinio. Ypač, jeigu gyvenate vieni arba esate jauna pora, lovos tikrai nereikia, tačiau su sąlyga, kad grindys, ant kurių patiestas čiužinys – nėra labai šaltos ir drėgnos.

  Taip pat nebūtina apskritai pirkti čiužinio, jeigu ieškote maksimalių taupymo galimybių. Rinkitės miegoti tiesiog ant išstumiamos arba išskleidžiamos sofos. Pačius čiužinius patogu įsigyti internetu – https://www.varle.lt/ciuziniai/ . Per daug vargintis tikrai nereikia, nes juos į namus gali pristatyti kurjeriai.

  Vietoj spintos rinkitės spinteles
  Viena, didelė spinta kainuoja tiek pat kiek keturios ar penkios vidutinio dydžio komodos bei spintelės. Na, o poreikis pačiai spintai dažnai gali būti išpūstas. Vėlgi, jeigu yra kita spinta, gyvenate vieni arba dviese, o daiktai nenugula ant grindų, poreikis pirkti miegamojo spintą tikrai turėtų būti kiek pamirštas.

  Daug patogiau yra įsigyti vieną arba dvi spinteles (kad ir internetu). Taip ne tik sutaupysite pinigų, tačiau ir vietą savo miegamajame.

  Minimalizuokite apšvietimą
  Taupant nebūtina įrengti ypatingo apšvietimo ar net gręžti praėjimus elektros lemputėms. Nuotaiką bei atmosferą sukurti gali ir paprastos, pastatomos miegamojo lempos. Vienas, pastatomas toršeras gali stovėti viename kambario kampe, o ant miegamojo staliuko, šalia jūsų lovos arba čiužinio gali atsirasti naktinė skaitymo lempa. Įdomių, gražių ar net išmanių apšvietimo lempų ir šviestuvų nebrangiam miegamojo įrengimui galite rasti internete arba fizinėse parduotuvėse.

  Rinkitės minimalistines apdailos detales
  Paprasti tapetai, mažiau pompastikos, viena-kita spalva, minimalistinis baldų dizainas. Visi šie dalykai, sujungti į vieną, ne tik, kad leis pajusti didžiausią jaukumą, bet ir nenuskriaus jūsų piniginės. Dažnai namuose, kur gausu viduramžius, renesansą, baroką ar į kitus didikiškų laikmečių interjerus menančių elementų, sunku atsipalaiduoti ir jaustis patogiai. Viskas atrodo šalta, perdėtai išpaikinta ir nelabai jauku. Minimalistiniame interjere viskas yra priešingai ir žmogus gali jaustis jaukiai bei jausis jaukiai, nepriklausomai nuo to, kiek laiko ten praleidžia. Miegamajame turėtų būti kuo mažiau detalių ir akcentų, kurie blaškytų miegą ar trukdytų atsipalaiduoti. Kaip jau suprantate, kuo paprastesni ir elegantiškesni sprendimai, tuo didesnis komfortas miegamajame ir tuo pigiau viską pavyks įsirengti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>