Kaip pasirinkti logistikos partnerius?

  1. Gintarė sako:

    Ieškant krovinių gabenimo partnerio, visų svarbiausi kriterijai – tai patikimumas ir patirtis. Tada, žinoma, kaina, kokybiškos paslaugos ir kiti aspektai, kurie dažniausiai seka po paminėtų pirmųjų dviejų. Ir nenuostabu, kad jos dažniausiai tarpusavyje tiesiogiai susiję – kaina paprastai atitinka kokybę ir patirtį. Norint rasti išties patikimus ir kokybiškas transporto paslaugas teikiančius partnerius, reikia atkreipti dėmesį, ką potencialūs logistikos partneriai jau yra nuveikę. Ne mažiau svarbu ir tai, ką gali pasiūlyti ir jums.

    Krovinių gabenimas ir logistika yra labai atsakingas procesas, o kaip žinia, už krovinį, nuo jo paėmimo, yra atsakingas vežėjas. Todėl būtina pasidomėti, kokias garantijas, draudimą siūlo būsimas partneri ir kitas svarbias detales. Būtinai pasidomėkite, ar bendrovė tikrai turi visus dokumentus, licencijas, kokias transporto rūšis gali pasiūlyti. Taip pat labai svarbu, ar saavo automobilių parke turi jūsų kroviniams gabenti pritaikytą transportą. O gal esant poreikius, naudojasi savo partnerių paslaugomis.

    Ne paslaptis, kad daugelis kompanijų, ypatingai vykdydami multimodalinius ar kombinuotus krovinių pervežimus, tai daro su partnerių pagalba. Tokiu atveju labai svarbu žinoti, kas yra atsakingas už krovinį, paslaugos vykdymo metu. Labai gerai išstudijuokite sąlygas ir sutartis su potencialiais logistikos partneriais. Patikimi ir atsakingi vežėjai, bet kokiu atveju, už krovinio gabenimą visą atsakomybę prisiima patys. Žinoma, atsižvelgiant į tai, ar pasekmės nėra susijusios su paties užsakovo kalte.

    Nesigundykite naujai susikūrusiomis ar trumpai veikiančiomis bendrovėmis, ypač tokiomis, kurios siūlo labai gerą paslaugos kainą. Transportavimo kaštai yra iš tiesų labai nemaži, todėl reikėtų vengti tokių abejotinų pasiūlymų. Pasitaiko atvejų, kad nesąžiningi, save verslininkais laikantys vežėjai, tiesiog dingsta su pinigais taip ir neįvykdę paslaugos iki galo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>