Kaip pasirinkti paspirtuką?

  1. Giedrė sako:

    Paspirtukas pastaruoju metu tampa jau ne tik pramoga, bet ir kasdien naudojama transporto priemone. Jais leidžiame laisvalaikį, važiuojame į darbą ir džiaugiamės ne tik patogiu susisiekimu, bet ir nauda sveikatai. Įsigyjant paspirtuką visuomet norisi išsirinkti kokybišką, patvarų ir patogų variantą. Mes pasidalinsime patarimais, į ką atkreipti dėmesį, kad šie lūkesčiai būtų išpildyti.

    Elektrinis ar paprastas
    Pirmasis dalykas, dėl kurio turite apsispręsti – ar jums reikia paprasto, ar elektrinio paspirtuko. Abu šie variantai turi savų pliusų ir minusų. Jei jums paspirtukas reikalingas kaip kasdieninė transporto priemonė, galbūt priimtinesnis variantas bus elektrinis paspirtukas. Na, o jei ant paspirtuko bus tik leidžiamas laisvalaikis, rinkitės paprastą paspirtuką.

    Leidžiamas svoris
    Leistinas maksimalus naudotojo svoris yra pirmasis rodiklis, į kurį reikia atsižvelgti. Vaikiški paspirtukai dažniausiai skirti max 50 kg svoriui, o suaugusiems skirti paspirtukai dažniausiai skirti iki 100 kg svoriui.

    Paspirtuko svoris
    Šis rodiklis aktualus jei žinote, kad teks paspirtuką nešioti, pavyzdžiui, į viršutinį namo aukštą. O jei ketinate transportuoti paspirtuką automobiliu, rinkitės kuo kompaktiškiau sulankstomus paspirtukus.

    Išvystomas greitis
    Gamintojai nurodo išvystomą maksimalų paspirtuko greitį. Rinkoje galima rasti elektrinių paspirtukų, kurie išvysto iki 40 km/h greitį. Šį rodiklį pasirinkite atsižvelgdami į savo poreikius. Jei paspirtuku ketinate važiuoti didelius atstumus, rinkitės greitesnį variantą. Tuo tarpu perkant paspirtuką vaikams, užtenka minimalaus greičio.

    Ratų dydis
    Paspirtukų ratų skersmuo gali būti nuo 4‘‘ iki 12‘‘. Kuo didesnis ratų skersmuo, tuo malonesnis bus važiavimas ir lengviau įveikiamos kliūtys.

    Medžiaga, iš kurios pagamintas paspirtukas
    Dažniausiai paspirtukai gaminami iš aliuminio arba plieno lydinio. Abi medžiagos pasižymi skirtingais privalumais. Aliuminio korpuso paspirtukai yra lengvesni, bet lengviau pažeidžiami. Tuo tarpu plieniniai paspirtukai sunkūs, bet už tai patvaresni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>