Kaip pasirinkti toršerus?

 1. administratorius sako:

  Moderniuose namuose stilingi toršerai puikiai atrodo. Svarbiausia mokėti pasirinkti. Nors dominuoja klasikinio stiliaus toršerai, tačiau galima atrasti ir ryškesnių spalvų, kurie puikiai atrodo moderniame interjere. Toršero įkomponavimas interjere nėra sudėtingas. Nusprendus pakeisti baldus vietomis, o gal net ir visą stilių- perstatyti toršerą į kitą vietą yra labai paprasta ir patogu.

  • Moderniame interjere puikiai tiks juodas arba baltas toršeras, kai klasikiniame- rudas, rausvas.

  • Medinis toršero kotas geriausiai atstovauja klasikinį stilių. Tuo tarpu modernizmo mėgėjai dažniausiai renkasi metalinius toršero kotus.

  • Klasikiniame interjere puikiai tinka smulkūs, nedideli toršerai, kurie įkomponuojami patalpos kamputyje. Tuo tarpu modernūs toršerai yra dideli ir masyvūs. Dažnai jie tampa svarbiausiu kambario akcentu į kurį krenta žvilgsnis.

  • Lygiai taip pat didesnio ir platesnio gaubto toršerai geriau atrodo moderniame interjere, o mažesni- klasikiniame.

  Toršerai

  Toršerai pagyvina dizainą ir yra papildomo apšvietimo šaltinis, kuris kiekvienam interjerui suteikia papildomo žavesio. https://www.lempa.lt/tema/torserai/ Labiausiai tokio tipo šviestuvai pasitarnauja miegamajame, svetainėje, prieškambaryje. Toršerai taip pat tinkami norint sukurti akcentinį apšvietimą ir išskirti tam tikrus baldus, detales, pavyzdžiui, židinį, kabyklą, sekciją ar vitrinas, kuriose laikote dailius indus, paveikslus bei suvenyrus. Toršerai paprastai turi vieną pagrindinę lempą ir kartais mažą papildomą lemputę, o modernesnio dizaino toršerai gali būti ir kitokio pavidalo, pavyzdžiui, sudaryti iš trijų vienodo dydžio skirtingame aukštyje išsidėsčiųsių lempučių. Toršerų pagrindas- tiesūs arba išlenkti, stabilūs ir lankstomi korpusai, dažniausiai pagaminti iš metalo.

  Iš ko pagaminti toršerų gaubtai?

  Gaubtai paprastai būna pagaminti iš metalo arba tekstilės. Kai kurie modernaus dizaino toršerai turi visą korpuso ilgį dengiantį gaubtą- tokie toršerai suteikia namams ypatingo jaukumo. Galima rinktis iš chromuotų, juodų, baltų ir kitokių spalvų toršerų su vienspalviais ar raštuotais gaubtais. Dar didesniam jūsų patogumui toršerai gaminami reguliuojamo aukščio, yra lengvi ir mobilūs, tad prireikus galima juos nusinešti į bet kurią namų vietą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>