Kaip pasveikinti Mamą?

 1. Giedrius sako:

  Jeigu mylite savo mamą ir norite, kad ji tikrai jaustųsi laiminga, tuomet nepamirškite pasveikinti savo mamos su Mamos diena. Juk ši diena būna tik vieną kartą per metus, tad pakankamai aišku, kad tokia šventė turi būti tinkamai paminėta – sugalvokite nuoširdų sveikinimą mamai, nepamirškite ir nupirkti gėlių.

  Per mamos dieną būtinai atvažiuokite aplankyti savo mamą, nesvarbu, kaip toli nuo jos gyventumėte. Juk mama labai norės su jumis pabendrauti. Taip, įmanoma nuoširdžiai pasveikinti ir telefonu, tačiau tai tikrai nėra tas pats – tai kur kas banaliau ir neatspindi tikrosios šios šventės nuotaikos.

  Apskritai nepamirškite pasveikinti savo mamos ir su gimtadieniu, ir su Kalėdomis, Velykomis, Naujaisiais metais. Juk visos šios šventės yra labiau dvasinės nei komercinės, tad labai svarbu, kad mama būtų jūsų galvoje ir galvotumėte apie ją dažnai bei galėtumėte esant reikalui pasakyti labiausiai nuraminančius ir pačius nuoširdžiausius žodžius, ištart „myliu“. Tai tikrai padeda gyventi geriau ir kur kas gražiau, o jūsų mamai tai labai patiks – ji jus myli labiausiai ir visuomet vertina jūsų pastangas, tad nepamirškite, kad mamas reikia sveikinti ne tik per Mamos dieną, tačiau galima net gi be visiškai jokios progos – juk tai brangiausias žmogus žemėje.

 2. Nedas sako:

  Taip, viskas priklauso nuo konkrečios progos, kurios metu bus sveikinama mama, bet dažniausiai šis dalykas menkai pakoreguoja dovaną (nebent kalbėsime apie dovanojamos šventinius aksesuarus). Viskas dažniausiai priklauso nuo mamos – to, ką ji mėgsta, tad būtent į tai ir reikėtų atsižvelgti, nes tik tinkamai konkretų žmogų atitinkanti dovana gali jį iš tiesų padaryti laimingu.

 3. Saulius sako:

  Mano finansinė padėtis nėra labai gera, todėl negaliu mamai nupirkti ypač prašmatnių dovanų net ir jos gimtadienio metu. Vis dėlto, nepagailiu kuro bei kiekvienos šventės metu mamą sveikinu ne telefonu ar elektroniniu paštu, o gyvai, ją aplankydamas – reakcija puikiai parodo, jog tai jai atstoja bet kokias kitas dovanas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>