Kaip patikrinti prezervatyvą?

  1. Giedrius sako:

    Prezervatyvai yra naudojami dar nuo 1950m., siekiant apriboti vaikų gimstamumą. Vis dėlto, nei 20-ojo amžiaus viduryje, nei dabar, prezervatyvai negali visu šimtu procentų garantuoti apsaugos nuo nėštumo, kadangi pasitaiko įvairaus jų gamybos broko. Tad kaip patikrinti prezervatyvą bei įsitikinti jo kokybe?

    1.Patikrinkite prezervatyvo galiojimo datą.
    Kiekvienas prezervatyvas ant savo įpakavimo turi unikalią jo galiojimo datą. Prieš naudodami prezervatyvą ją būtinai patikrinkite. Jei galiojimo pabaiga dar nepraėjusi, prezervatyvą galite drąsiai naudoti. Vis dėlto, jei prezervatyvo galiojimo laikas – pasibaigęs, nedelsdami jį išmeskite, jei nenorite netikėtų pasekmių.

    2.Patikrinkite prezervatyvo įpakavimo būklę.
    Laikant prezervatyvus kišenėse, piniginėse, ar kitose vietose, juos gali paveikti daugybę įvairiausių faktorių – šilumos, šviesos ar neatsargaus jūsų elgesio. Būtent dėl to, prieš išimdami prezervatyvą patikrinkite jo įpakavimo būklę. Jei įpakavimas yra akivaizdžiai susidėvėjęs, gali būti, jog žala padaryta ir pačiam prezervatyvui, tad tokį įpakavimą kartu su pačiu prezervatyvu būtų geriausia nedelsiant išmesti.

    3.Patikrinkite išimtą prezervatyvą.
    Išėmę prezervatyvą iš pakuotės neskubėkite jo naudoti bei prieš tai nuodugniai patikrinkite. Pirmiausia, palieskite prezervatyvą – tuo atveju, jei jis yra per daug sausas arba per daug lipnus, jį išmeskite. Taip pat, laikydami prezervatyvą rankoje atidžiai apžvelkite jį, ieškokite įvairių ertmių, plyšių prezervatyve – jei jų rasite, tuomet prezervatyvo nebenaudokite. Galiausiai, atlikite nedidelį bandymą – pripilkite prezervatyvą vandens. Jei prezervatyve yra nors mažiausių ertmių, toks bandymas jas puikiausiai iškels į dienos šviesą. Jei tokių ertmių bus – prezervatyvą išmeskite, nes tokio prezervatyvo naudojimas praktiškai nesuteiks jokios apsaugos.

  2. Jonas sako:

    Norint patikrinti prezervatyvo kokybę verta atlikti vandens testą. Tereikia pripilti į prezervatyvą vandens iki pat jo viršaus – jei prezervatyve yra nors menkiausia skylutė, ji iškart pasimatys pro ją išbėgant vandeniui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>