Kaip skalbti pūkinius rūbus?

 1. Paulina sako:

  Pirkdamas tokį nuostabų, subtilų ir purų daiktą, pavyzdžiui, angorinį megztinį, bet kuris pirkėjas mažiausiai galvoja apie tai, kaip jis jį skalbs ir prižiūrės ateityje. Galų gale, produktas yra naujas, tačiau laikui bėgant toks megztinis praranda savo puikiąsias savybes ir originalią išvaizdą ir reikia jį kažkaip išskalbti.

  Jei ant drabužio etiketės nurodoma natūrali vilna, angora ar machera, jai reikės ypatingos priežiūros. Kad džemperis ar megztinis nesusitrauktų ir nesitemptų, o spalva ir švelnumas išliktų, turite laikytis kelių paprastų taisyklių.

  Rūbai, turintys pūką gali būti švelniai plaunama šaltame arba šiltame vandenyje, ne aukštesnėje kaip 30 ° C temperatūroje. Kuo mezgimas ir verpalai tankesni, tuo jis tvirtesnis ir atlaikys daugiau manipuliacijų.

  Saugiausia skalbti rankomis, tačiau jei neturite pakankamai laiko ir pastangų, galite drąsiai plauti vilnonius daiktus skalbimo mašinoje. Turėtumėte pasirinkti rankų plovimo arba subtilų režimą, temperatūra yra ne aukštesnė kaip 30 ° C. Rūbams, turintiems pūką, džiovinimo programos reikėtų nenaudoti.

  Tokiems rūbams skalbti geriausia tinka skystos sklabimo priemonės, kurių sudėtyje yra lanolino – jis veikia vilną kaip kondicionierius, padaro pluoštus minkštesnius ir stipresnius bei išsaugo jų struktūrą.

  Teisingas priemonių pasirinkimas yra 90% garantas, kad rūbas kuo ilgiau išlaikys savo patrauklią išvaizdą. Prekybos centruose ir internetinėse parduotuvėse dabar yra didelis skystų gelių pasirinkimas. Jų pranašumas yra greitas tirpumas, nes jis lengvai nuplaunamas, taip sutrumpinamas skalbimo laikas.

  Bet ne visi geliai yra vienodi. Kad vilnos pluoštai būtų elastingi, minkšti, purūs, jums reikia ploviklių su specialiais priedais.Tai prailgina vilnonio gaminio tarnavimo laiką 4 – 5 kartus, palyginti su skalbimu įprastais plovikliais.

  Dabužius turinčios pūką džiovinkite horizontalioje padėtyje, kad neišsitampytų, prieš tai gerai nusausinkite rankšluosčiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>