Kaip surasti suvirintojus laikinam darbui?

 1. Donatas sako:

  Darbo rinkoje vyraujant ekonominio nuosmukio nuotaikoms, atrodytų darbuotojus rasti lengva. Anaiptol, tam tikrų specialybių darbuotojus yra ypač sunku suvilioti laikinam darbui. Vieni tokių darbuotojų yra suvirintojai ir inžinieriai. Kai įmonėje padaugėja užsakymų, reikia skubiai ieškoti papildomos darbo jėgos. Kokie yra geri būdai ieškoti suvirintojų laikiniems užsakymams?

  Suformuokite tikslią žinutę
  Kai reikia surasti papildomų rankų einamiesiems projektams įgyvendinti, ne visada tinka darbuotojai be kvalifikacijos arba tik pradedantys mokiniai. Kokybiškai ir greitai atlikti darbą sugebės tik patyrę specialistai. Dėl to, kad darbuotojas bus tik tam laiko tarpą jūsų įmonėje, turite suformuluoti kokius konkrečius sugebėjimus jis privalo turėti ir kokius darbus jis turės padaryti. Šią informaciją geriau pateikti ieškodami suvirintojų tais sklaidos kanalais kuriuos planuojate naudoti. Aukštos kokybės informacija ir išsamus darbo aprašymas pritrauks aukštesnės kvalifikacijos suvirintojus, tai galioja bet kokios specialybės darbuotojus kurių ieškote. Talpindami skelbimus apie siūlomas pozicijas suvirintojams neapsiribokite darbo biržos platforma, skelbkite informaciją didžiausiuose skelbimų portaluose, pirkite skelbimo paryškinimo ir iškėlimos paslaugas tam, kad kuo daugiau kandidatų pamatytų jūsų pasiūlymą.

  Darbo jėgos nuomos agentūros
  Pradėjus darbuotojų paiešką, galite greitai nusivilti per mažu besikreipiančių srautu, darbuotojų kvalifikacija ar motyvacija. Taip yra todėl, kad siūlote tik laikiną darbą ir tai darote labai trumpą laiką. Darbuotojų anketoms surinkti reikia daug daugiau laiko. Tuo užsiima darbo nuomos agentūros, jos metų metus renka laisvų darbuotojų duomenis ir žino rinkos pulsą, vienos ar kitos specialybės darbuotojų pasiūlą ir paklausą. Įmonei kuri specializuojasi tam tikroje metalo apdirbimo srityje ir kuriai reikalingi suvirintojai, yra labai sudėtinga ir brangu turėti didelį personalo skyrių su savais atrankų specialistais. Kur kas paprastesnis ir pigesnis yra sprendimas pirkti šias paslaugas. Tokiu būdu jūs nešvaistote savo energijos ir laiko atrankoms, o iš karto nuomojate suvirintoją projektui kurį turite įgyvendinti. Suvirintojo darbas nereikalauja daug bendravimo, šiai pozicijai ne taip svarbu asmeninės savybės išskyrus tuos atvejus kai suvirintojai turi dirbti komandoje arba dalyvauja specialios paskirties darbuose, pavyzdžiui povandeniniai metalo virinimo darbai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>