Kaip suvilioti vaikiną?

 1. administratorius sako:

  Svingerių vakarėlių nuotraukos tikriausiai matytos daug kam. Tai žmonių susibūrimo vieta, kuomet jie susipažįsta su kitomis poromis ir taip praleidžia laiką visi kartu. Kaip suvilioti vaikiną ar kaip suvilioti vyrą, tokiose vietose tikrai pamatysite, ten vyksta viliojimo menas, kuomet didžioji dalis porų rodo dėmesį svetimiems partneriams, tai norėdami pritraukti jų dėmesį. Kaip suvilioti vyrą pagal zodiako ženklą? Ar tikite, jog yra tam tikras atitikmuo? Jei taip, tuomet ieškokite informacijos, kas labiausiai tinka to zodiako ženklo atstovui, taip pritrauksite jų dėmesį.
  Jūs girdėjote tai anksčiau, bet čia yra daugiau niuansų, nei tiesiog nusišypsoti. Tarkime, sutinkate žmogų, kuris jus domina. Kai paspaudžiate ranką, išgirstate jo vardą ir pasisveikinate, tada tikrai nusišypsote. Tai bus užuomina, kad šypsena skirta būtent jam. Tai nereiškia, kad per likusį bendravimo laiką turėtumėte šypsotis, tačiau įsitikinkite, kad jūsų nervai nepanaikina šypsenos nuo jūsų veido, kai stovite vienas prieš kitą.
  Šiek tiek palieskite jį. Prisilietimas tikrai svarbus pasimatymams. Žinome, kad kai žmonės liečiasi intymumo kontekste, jų širdies susitraukimų dažnis padažnėja. Pirmajam pasimatymui to gali būti per daug, bet antram – puiku. Pridėkite šiek tiek akių kontakto. Padidėjęs akių kontaktas yra traukos rodiklis. Galite tai derinti su retkarčiais prisilietimu, kad jis tikrai jus užburtų. Ir jei norite nuvažiuoti dar daugiau, kaskart žvilgtelėkite į jo lūpas.
  Dėvėkite figūrą glostančius drabužius
  Nors daugelį vyrų traukia provokuojantys drabužiai, jūs galite padaryti didesnį poveikį apsirengę taip, kad pagražintumėte savo figūrą. Nesvarbu ar esate atletiškas, dėvėkite drabužius, kurie jums atrodo gerai, yra puikus būdas atkreipti vaikino dėmesį. Jei turite puikią figūrą, žaiskite vilkėdama suknelę ar viršutinę dalį, kurioje matosi jūsų dekoltė. Jei jūsų kojos yra geriausias jūsų bruožas, dėvėkite trumpą sijoną su kulnais. Nebijokite ką nors palikti vaizduotei su tuo, ką vilki jį viliodama. Vienu metu demonstruodami visus savo geriausius turtus, galite susidaryti įspūdį, kad esate „pašėlusi“, o ne „žaismingas“. Jei demonstruojate kojas, įsitikinkite, kad dėvėjote konservatyvesnę viršutinę dalį ir atvirkščiai. Vaikinai mėgsta, kai moteris šypsosi. Tikra šypsena patraukia vyro dėmesį ir padeda jam žiūrėti į tave ir tik tave. Užduokite daugiau asmeninių klausimų ir pasiūlykite intymios informacijos. Kalbėdami apie orą arba kieno komandoje yra geriausias gynėjas, su vyru pasieksite tik tiek.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>