Kaip švęsti 18 gimtadienį?

 1. Vitas sako:

  18-asis gimtadienis – tai vienas iš svarbiausių gimtadienių jūsų gyvenime. Iš paauglio jūs tampate suaugusiuoju, tad atšvęsti šią sukaktį tinkamai yra labai svarbu.

 2. Tomas sako:

  Kaip reikėtų tinkamai atšvęsti 18-ąjį gimtadienį? Realiai, 18-ojo gimtadienio metų jūs turėsite pasirinkti vieną iš dviejų variantų – švęsite savo sukaktį tik su šeima, ar pakelsite pilnametystės taures ir su draugais. Tai svarbu nuspręsti kiek ankščiau, nes iš karto viską suplanuoti bus tikrai sunku. Akivaizdu, jog gimtadienį su draugais tikrai švęs toji jubiliatų dalis, kuri pavadinkime yra „prie kompanijos“. Taip, faktas, jog bent jau žodinių gimtadienio sveikinimų ir puikių dovanų iš draugų sulauksite, tačiau klausimas ar kelsite jiems šventę? Tai nuspręsti tikrai svarbu, nes kuomet artės jūsų dieną, planavimui tiesiog neturėsite laiko.

  Vienaip ar kitaip, bent vieną vakarą su šeimyna tikrai apturėsite. Nesvarbu ar švęsite tik su jais, ar ir su draugais, tačiau šią dieną turite priimti ne tik kaip eilinę gimimo dieną, tačiau kaip ir tam tikrą jūsų buvusio gyvenimo pabaigą bei naujo pradžią. Pakelkite taurę, linksmai praleiskite vakarą, tačiau nedarykite nieko kvailo, nes nors iš pirmo žvilgsnio gali ir atrodyti, jog 18-asis gimtadienis leis jums pabėgti iš tėvų guolio, tačiau patikėkite, į jį sugrįžti norėsite vos tik pamatę, koks sunkus yra gyvenimas, kuomet reikia verstis pačiam.

  Viską sudėjus, švenčiant 18-ąjį gimtadienį jums privaloma žinoti, jog tai ne tik linksmybių, tačiau ir savotiško susikaupimo laikas, kuomet tiesiog privalote susitaikyti, jog pirmasis, lengviausias jūsų gyvenimo etapas baigėsi ir nuo šiol jūsų kelionė į pasaulį tik prasidės.

 3. Jolita sako:

  Na, iš esmės čia yra kiekvieno žmogaus pasirinkimas kaip paminėti šią sukaktį, bet mano nuomone jos praleisti tik keleto artimiausių žmonių apsuptyje tikrai nereikėtų – 18-asis gimtadienis gali būti vadinamas vaikystės/jaunystės pabaiga, kurią tinkamai paminėti, tai darant galbūt ir kiek audringai, yra patartina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>