Kaip tinkamai pasirinkti stogo dangą?

 1. administratorius sako:

  Projektuojant įvairios paskirties pastatus, labai svarbu pasirinkti tinkamą stogo dangą. Viena populiariausių stogo dangų Lietuvoje yra banguoti bituminės stogo dangos lakštai, kuriems suteikiama 30 metų garantija. Tai yra nedegi, ilgaamžė stogo danga, kurios montavimui tikrai nereikia nei specialių žinių, nei itin profesionalių įrankių. Ši stogo danga dar populiari ir dėl to, kad leidžia stogo konstrukcijai „kvėpuoti“. Ji pralaidi oro molekulėms, tačiau yra itin atspari įvairioms rūgštis ir šarmams. Be to ji yra draugiška aplinkai, nes gamintojai nenaudoja jokių kenksmingų medžiagų.

  Nemažiau populiarūs ir metalo skardos stogai, kuriuos žmonės renkasi dėl patrauklios kainos. Taip pat metalinį stogą galima lengvai ir greitai sumontuoti, jam suteikiama net iki 50 metų garantija. Taip pat galima rinktis iš didžiulės spalvų ir profilių asortimento įvairovės.

  Tačiau yra ir minusų, vieni pagrindinių tie, kad lyjant lietui, lašų barbenimas į stogo dangą gali jus erzinti ir trukdyti. Taip ir menkiausi metalo lakštų pažeidimai gali sukelti koroziją. Kadangi metalas neleidžia praeiti orui, tai ant jo gali rinktis drėgmės kondensatas, kas taip pat paspartina korozinius procesus. Reiktų turėti omenyje, kad dažytų metalo lakštų stogo danga, gali ilgainiui prarasti spalvą ir nublukti.

  Taigi nesvarbu, kokią stogo dangą išsirinksite, labai svarbų kaip vyks stogo apskardinimo darbai. Jie yra svarbūs dėl to, kad padeda profesionaliai paslėpti stogo dangos lakštų jungtis, įvairias konstrukcijas, lietaus latakų sistemas ar kraštus, kas ženkliai prailgins jūsų stogo eksploatavimo laiką ir ilgiau nepraras savo savybių, tarnaudamas ilgus metus. https://stogulinija.lt/produktai/skardos-lankstiniai/

  Skardiniai lankstiniai yra itin svarbi stogo detalė, todėl reiktų atsakingai rinktis patikimus meistrus, kurie užbaigs jūsų namo stogo dengimą ir sukurs galutinį, išbaigtą vaizdą. Daugiau apie juos sužinoti paspaudus nuorodą:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>