Kaip užtikrinti puikią miego kokybę?

 1. Greta sako:

  Niekam ne paslaptis, kad kokybiškas miegas turi didelę įtaką mūsų savijautai, smegenų veiklai, nuotaikai ir darbingumui, todėl svarbu pasirūpinti tinkamu poilsiu. Jei norite, kad miego kokybė būtų dar geresnė, pasinaudokite žemiau pateiktais patarimais.
  Laikykitės miego režimo
  Jei kasdien eisite miegoti ir kelsitės panašiu metu, užmigti bus gerokai paprasčiau. Jei vieną dieną miegosite iki pietų, o paskui eisite miegoti gerokai po vidurnakčio, tai gali išbalansuoti organizmą ir pakenkti miego kokybei.
  Tinkama temperatūra
  Jei kambaryje bus labai karšta ar šalta, natūralu, kad tai turės neigiamą poveikį miego kokybei. Idealu, jei miegamajame bus palaikoma maždaug 16-18 laipsnių Celsijaus temperatūra.
  Patogus čiužinys
  Patogus čiužinys turi didelį poveikį miego kokybei. Jei pastebite, kad paskutiniu metu išsimiegate prasčiau nei anksčiau, vertėtų pagalvoti, ar dar neatėjo laikas seną čiužinį pakeisti nauju. Čiužinys turėtų būti optimalaus dydžio ir kietumo, todėl renkantis naują čiužinį vertėtų atsižvelgti į savo ūgį ir svorį.
  Patalynės užvalkalai
  Patalynės užvalkalai taip pat turi didelį poveikį miego kokybei. Jei rinksitės sintetinio pluošto užvalkalus, jie gali sukelti gausesnį prakaitavimą, o tai, žinoma, pakenks ir jūsų miegui. Kokybišką miegą galės užtikrinti natūralaus audinio patalynė, kurios platų pasirinkimą galite rasti čia: https://epik.lt/collections/patalyne-160×200.
  Svarbu nepamiršti, kad jūsų miegui gali trukdyti kompiuteris, telefonas ar kompiuteris, todėl šiems daiktams miegamasis tikrai nėra pati tinkamiausia vieta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>